Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wycieraczkami


Mukade93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 dni jestem w posiadaniu audi a4 z 1998r. Po za wariujacym potencjometrem w radiu zauwazylem ze prawdopodobnie nie dzialaja mi wszystkie funkcje sterowania wycieraczek. Gdy pociagne dzwignie w dol nic sie nie dzieje, jak dam raz do gory nic sie nie dzieje, jak dam 2 razy tez nic, za 3 razem jak dam wtedy wycieraczki chodza w 1 tempie bo nawet regulacja predkosci chyba to jest na dziwgi bo posiadam nie zmienia nic i musze w odpowiednim momecie wylaczyc zeby wycieraczki sie zatrzymaly w tej pozycji 0, napisalem prawdopodobnie nie dziala mi sterowanie, bo slyszalem ze nie wszystkie audi maja jakies sterowania czasowe czy 1 cykl ruchu wycieraczek, stad moje pytanie po cyzm poznac czy takie funkcje mam a jesli mam to co by bylo ewentualna przyczyna ich braku funkcjonowania?

Edytowane przez Mukade93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

377, a ze tak spytam skad to pytanie jaki przekaznik mam? bo moze bym zaczol od przekaznika zanim przejde krok dalej do przelacznika


Jestem po wymianie przekaznika nr 377 i jest bez zmian, czy moze byc jeszcze cos innego przyczyna poza dzwignia? i czy jesli to wina dzwigni to czy jest szansa sa naprawic czy raczej nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najpierw użyć Np Elektrosol s-pm-spray do styków. Ja miałem problem z światłami długimi, kolega z kierunkami i spray załatwił sprawę-2 lata bez usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie kolejne pytanie odnosnie wycieraczek, czy caly mechanizm z silniczkiem jest taki sam w a4 jak i w passacie? prawdopodobnie caly mechanizm do wymiany gdyz wycieraczki juz ledwo chodza a nadodatek pracuja za daleko ze obijaja mi o rant szyby i podszybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...