Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. I lakier i różne rodzaje skór w srodku można dobrać do każdej wersji.

Ja korzystałem z dodatkowych pakietów skóry (np boczki i środkową konsolę mam w skórze, a nie w plastiku) ale to nie audi exclusive. Ja nie brałem dodatków z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kosmita napisał:

Dokładnie. I lakier i różne rodzaje skór w srodku można dobrać do każdej wersji.

Ja korzystałem z dodatkowych pakietów skóry (np boczki i środkową konsolę mam w skórze, a nie w plastiku) ale to nie audi exclusive. Ja nie brałem dodatków z tego.

Zapodaj foto konsoli w skórze :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mam samochód w serwisie, także jak odbiorę to postaram się pamiętać żeby cyknąć. Jak zapomnę to przypomnij się na privie za jutro w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dostałem. Zdjęcia w temacie o bukowinie :)tylko nie zdradzajcie, że to zastępcze :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio mam w serwisie. Pare pierdół zglosilem i diagnozuja. Ale jutro odbieram juz swoją wiec luz :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet skórzany wygląda tak:
4db0cde502b96dc4cdfad6fb7c6c3d90.jpg1118d6157b895d2c747909ef7ffde84a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie bardzo zależy na pakiecie z perforowaną skórą na kierownicy, o wiele przyjemniejsze w dotyku niż zwykła i musze się dowiedzieć czy jest możliwość zamówienia czerwonych nitek na takie obszycia na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Exclusive wszystko jest możliwe. Tyle, że to sporo podnosi koszt samochodu i mocno wydłuża czas produkcji.. Jak na kierownicy to proponuję wszędzie czerwone nitki..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz te same felgi co Ty. 19 / 245/35. Jest twardo, ale nie ma tragedii. Pytanie: z moim kolega wulkanizatorem "wizualnie" ocenilismy, ze weszlyby te same opony na profilu 40. Wiem, ze nie ma na to homologacji ale pytanie: czy ktos z Was (moze Ty kosmita) zna kogos, kto w a4 (moze B7 czy B8) jezdzi na oponach 19/245/40 i ma stwierdzone empirycznie, ze taki profil nie obciera nadkoli / nie jest zagrozeniem? Bo wtedy auto wygladaloby jeszcze lepiej no i komfort poszedlby w gore... Aczkolwiek osobiscie mam pewne obawy, czy taki kapeć wejdzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foty na kołach. Super wybór! 

Jeśli chodzi o opony to Ja mam serie ale podpytam sie czy to wejdzie.

ps. Mój poszedł 265 i jeszcze szedł nawet odważnie, myślę, że 275 mógłby pójść ale pasażerka (mama;)) już nie dała rady :)

jak ktoś chce poczytać o usterkach b9 to tu np mamy o skrzyni..

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gadżecik wpadł na nocne jazdy :)47d901742c4afb1e9dc1110d7af40b5d.jpg270496c416212cf9950c84cddda2a638.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde :D ladnie! tylko z przodu jeszcze brakuje Ci klubowych zamiast Krotoski-Cichy. Eh juz bym chętnie wziął B9 z salonu, ale musze jeszcze poczekac kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eskal napisał:

O w morde :D ladnie! tylko z przodu jeszcze brakuje Ci klubowych zamiast Krotoski-Cichy. Eh juz bym chętnie wziął B9 z salonu, ale musze jeszcze poczekac kilka miesięcy.

heh dzięki. Mam w bagażniku tylko mi nie pasuje otworami. Ale może przysiąde do tego wreszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...