Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecane zdjęcia :)

W późniejszym terminie podrzucę również wnętrze w nocy chociaż zdjęcia raczej tego nie oddadzą.. Efekt niesamowity. Sprawdzałem opcje temperatury oleju silnikowego.. Na pierwszy rzut oka nie widzę tego w opcjach.. Ale dla mnie nie jest to jakiś znaczący minus.. Zegary klasyczne dla mnie to plus ogromny. Ale tak jak kolega wcześniej napisał, zależy od upodobań.

EDIT: Zdjęcia wnętrza w nocy już wrzucone. Kolorów można ze 30 i różne konfiguracje, jasności itd.. Ta mi się najbardziej podoba. Pzdr.

EDIT2: Zdjęcia dodane na początku tematu.

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto. Gratulacje! :-)

Ps. ceny nowych aut premium sa kosmiczne swoja droga...

ps.2 wrzuc fotki wnetrza wieczorem - jak wyglada podswietlenie.

szerokosci i bezawaryjnosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje auta - wielki plus za silnik i oczywiście kolor :thumbup1: Powiedz mi proszę jak wygląda kwestia miejsca bo z tego co czytałem za wiele b9 nie urosła względem b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównam do B8 bo jej nie miałem. Natomiast porównując z Passatem B7 naprawdę we wnętrzu jest bardzo porównywalnie pod względem przestronności. Bagażnik Passat troszkę większy. Ale nie jakoś bardzo znacząco. Jestem zadowolony. Za sobą spokojnie usiądę i w miarę wygodnie mogę jechać, a nie w każdym samochodzie to było w moim przypadku takie oczywiste (np w Lagunie 3 był z tym problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sekcja z fajnym napedem :) VK jest bayer, ale jestem zdania ze prawdziwe zegary sa ładniejsze. Nie rozumiem politiki z graniem. Harman w bmw 3 czy 4 to poprostu inna klasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity przeskok pod każdym względem w porównaniu do B8 :huh:

Wózek który napewno szybko się nie zestarzeje :)

szkoda tylko że nowe auta tak dostają po d*pie jeżeli chodzi o spadek ceny po dwóch,trzech latach :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównam do B8 bo jej nie miałem. Natomiast porównując z Passatem B7 naprawdę we wnętrzu jest bardzo porównywalnie pod względem przestronności. Bagażnik Passat troszkę większy. Ale nie jakoś bardzo znacząco. Jestem zadowolony. Za sobą spokojnie usiądę i w miarę wygodnie mogę jechać, a nie w każdym samochodzie to było w moim przypadku takie oczywiste (np w Lagunie 3 był z tym problem).

No właśnie tak jak myślałem - mega się tym zawiodłem po myślałem nad zmianą na b9 za rok ale u mnie teraz (dziecko) ważne jest miejsce. Woże dziecko w foteliki RWF i potrzeba do niego sporo miejsca z tyłu. w B8 lift przy odsunięciu przedniego fotela pasażera do fotelika pasażer od strony kierowcy za wiele miejsca już nie ma - na pewno nie wystarczająco na podróż rzędu 500km +.

Dziwi mnie to bardzo bo passat... ba... nawet octavia nowa ma wiecej miejsca z tyłu niż B9.

Dlatego raczej pójdę w A6 C7 jak z resztą licze grono klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównam do B8 bo jej nie miałem. Natomiast porównując z Passatem B7 naprawdę we wnętrzu jest bardzo porównywalnie pod względem przestronności. Bagażnik Passat troszkę większy. Ale nie jakoś bardzo znacząco. Jestem zadowolony. Za sobą spokojnie usiądę i w miarę wygodnie mogę jechać, a nie w każdym samochodzie to było w moim przypadku takie oczywiste (np w Lagunie 3 był z tym problem).

No właśnie tak jak myślałem - mega się tym zawiodłem po myślałem nad zmianą na b9 za rok ale u mnie teraz (dziecko) ważne jest miejsce. Woże dziecko w foteliki RWF i potrzeba do niego sporo miejsca z tyłu. w B8 lift przy odsunięciu przedniego fotela pasażera do fotelika pasażer od strony kierowcy za wiele miejsca już nie ma - na pewno nie wystarczająco na podróż rzędu 500km +.

Dziwi mnie to bardzo bo passat... ba... nawet octavia nowa ma wiecej miejsca z tyłu niż B9.

Dlatego raczej pójdę w A6 C7 jak z resztą licze grono klubowiczów :)

Musisz zobaczyć sobie. Ja też mam jedno małe dziecko już z fotelikiem do przodu. Ale jeszcze pozwoliłem sobie na A4. Na razie z miejsca nie jestem niezadowolony ale zobaczę przy jakimś urlopiku jak to wygląda w praktyce. Za 3 lata być może też zastanowię się już nad nową A6 lub moją ukochaną A7. Ale to z takim wyposażeniem ciut inny budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia fota jest najlepsza :)

Podoba mi się ten kolor. Ale tak jak pisałem, kolorów można ze 30 i oddzielnie na kontury oddzielnie na te poświaty. Jasności też mogą być różne. Przypomnę tylko, że takie wnętrze jest tylko w tej najwyższej wersji oświetlenia wnętrza. Są jeszcze 3 poziomy niżej, wtedy nie wygląda to aż tak fajnie.

Przy okazji dzięki wszystkim za gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak tam spalanie oleju w tym TFSI :wink:

To już inne motory niż w b8 więc nie powinno być problemu z braniem oleju , poza tym jest wtrysk pośredni i bezpośredni tak jak w 1.8

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest to auto :kox: . Kolor według mnie nadaję mu charakter :wink: Ostatnio miałem okazje poszperać trochę w B9 z virutal cocpit i z tradycyjnymi tarczami. VC zajeżdża trochę grami komputerowymi i nie przypadł mi do gustu fajnie, że masz tradycyjne zegary. Zdjęcia z oświetlenia widzę, że nie oddają tego efektu jak naprawdę :)

Bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje super fura.. kolor i felgi świetnie sie komponują. Bardzo fajny silnik, mailem okazje potestować avanta z tym motorkiem i jeździł b przyjemnie. Sam wybrałem tdi i na dniach odbieram allroada ;) podobny konfig wnętrza jednak z vk, głównie właśnie dla mapy z Google earth, co wyglada mega efektownie, za to nie brałem banga i skór.

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...