Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??


lukas7

Rekomendowane odpowiedzi

planuje zakupić to cb radio

http://www.allegro.pl/item502879186_hurt_tylko_raz_w_tej_cenie_pewna_onwa_mk3_turbo.html

słyszałem sporo dobrych opinii o tym cb w swoim przedziale cenowym dobrze stoi

maił ktos z was to cb??

jaka antena byłaby do niego najlepsza?? głownie miasto trasy w weekendy przeciętny uzytkownik

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mało sprecyzowałeś temat . Zależy jaki chcesz mieć zasięg,5 , 10 , 15 km .... im dłuższa antena tym

większy zasięg .Jkiej długości antene chciałbyś mieć? Ja jestem zadowolony z anten president.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie napewno duzo lepszy bedzie Uniden 510, jest naprawde super - niestety nie ma chomologacji. Jesli chcesz miec lepszy zasieg to wez kup sobie np. sunkera ml145 (145cm dlugosci) ja jezdze na tej antence wlasnie z unidenem i jest naprawde super (koszt ok 70zł). A jak cos krotszego to np hastler (koszt ok 55zł.) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie napewno duzo lepszy bedzie Uniden 510, jest naprawde super - niestety nie ma chomologacji.

Czy to poparte doświadczeniem czy tylko tak słyszałes? W tym przypadku U510 daje wiecej jedynie filtr ANL. Onwa MK3 to dobre sprawdzone, bezawaryjne radio. Jezeli instalacja w Twoim aucie nie bedzie "siała" to właśnie MK3 bez ANLa w zupełności wystarcza. No i ma homologacje :good: Co do anteny to juz wg własnego uznania czy chcesz długą czy krótką,byle ja dobrze zestroić z radiem.Temat anten był wielkorotnie wałkowany wiec zapraszam do lektury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone - w jednym aucie mam unidena 510 i wlasnie sunkera antenke i jest naprawde super, w drugim mM UNIDENA 520 tyle ze tam zle podpialem zasilanie i szumi w 1.8T.

Potwierdzasz tylko wiadomą od dawna przyzwoitosc Unidena, kolega zas pytał o MK3 z która jak sądze nie miałes styczności :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zakupić to cb radio

http://www.allegro.pl/item502879186_hurt_tylko_raz_w_tej_cenie_pewna_onwa_mk3_turbo.html

słyszałem sporo dobrych opinii o tym cb w swoim przedziale cenowym dobrze stoi

maił ktos z was to cb??

jaka antena byłaby do niego najlepsza?? głownie miasto trasy w weekendy przeciętny uzytkownik

pozdrawiam

http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=119 tu masz opinie na temat tego radyjka

a antenkę to ml 145 z sirio będzie najlepsza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak radyjko daje rade i mysle ze ci wystarczy w zupełnosci ale jak juz wolałbym alan 100 troche drozsze ale lesze wikesz uznanie ma wrazie czego mozesz bardziej je ze sie tak wyraze tuningowac :> a co do anteny to jaka ma to byc magnesówka czy stała?? ja mam radio inteka i antene prezydenta oglnie zestaw sam dobieralem poto zeby jak najdalej i jak najlepiej mnie było słychac do tego mam kilka przerobek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak radyjko daje rade i mysle ze ci wystarczy w zupełnosci ale jak juz wolałbym alan 100 troche drozsze ale lesze wikesz uznanie ma wrazie czego mozesz bardziej je ze sie tak wyraze tuningowac :> a co do anteny to jaka ma to byc magnesówka czy stała?? ja mam radio inteka i antene prezydenta oglnie zestaw sam dobieralem poto zeby jak najdalej i jak najlepiej mnie było słychac do tego mam kilka przerobek...

onwe tez możesz tuningować bo ma podobną budowę do alana a antena sirio wystarczy president jest dobry ale ile kosztuje :slina:. A od nowego roku ceny president podnosi

President Jackson II 399,00 Euro

President JFK II 299,00 Euro

President Harry II ASC 179,00 Euro

President Taylor III ASC 219,00 Euro

President Walker ASC 239,00 Euro

President Johnson II ASC 269,00 Euro

NO COMMENT

30% wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam do tego radia antenke sunker CB109 sam mam to radio i tą antenkę 10km zaięgu i przez 2lata jest super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem i zgadzam sie z toba w 100% ale mam znajomego i on załatwia wszystko po cenie hurtowej bo ma sklep wiec dlatego mam prezydenta gdy nie to tez bym wybrał cos innego :) onwa alan to te same radia praktycznie tylko w innej obudowie :wink4:

pozdro patrykbor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem i zgadzam sie z toba w 100% ale mam znajomego i on załatwia wszystko po cenie hurtowej bo ma sklep wiec dlatego mam prezydenta gdy nie to tez bym wybrał cos innego :) onwa alan to te same radia praktycznie tylko w innej obudowie :wink4:

pozdro patrykbor :hi:

ja mam tez zestaw presidenta i nienarzekam a ceny podał kolega na forum związanym z cb i są to ceny podane przez presidenta a ile w tym prawdy to się dowiemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię :), ostatnio poczytałem że w cb przydałoby sie rfgain szczególnie w duzych mistach tyle że uniden 520XL jest niezgodny z UKE :evil:

a co można powiedzieć o tym cb??

http://www.euro.com.pl/radia-cb/uslugi-intek-m-760.bhtml

warto koledzy o tym pomysleć?? czy kupic onwe z dobrą antena jak piszecie ale nie presidenta - za wysoka cena ale onwa mk 3 z jakąś dłuższą antenką sirio 1m

co radzicie planuję zakup na styczeń.

pozdrawiam i wesołych swiąt dla forumowiczów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię :), ostatnio poczytałem że w cb przydałoby sie rfgain szczególnie w duzych mistach tyle że uniden 520XL jest niezgodny z UKE :evil:

a co można powiedzieć o tym cb??

http://www.euro.com.pl/radia-cb/uslugi-intek-m-760.bhtml

warto koledzy o tym pomysleć?? czy kupic onwe z dobrą antena jak piszecie ale nie presidenta - za wysoka cena ale onwa mk 3 z jakąś dłuższą antenką sirio 1m

co radzicie planuję zakup na styczeń.

pozdrawiam i wesołych swiąt dla forumowiczów :hi:

uniden 520XL jest dobrym radyjkiem a na homo nie patrz radyjek nie sprawdzają tak mi wiadomo a antenkę tak jak napisał macius 1977 to podstawa a jak chcesz 1 m to sirio as 100 wystarczy ale nie licz na zasięgi :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnego inteka... tylko ten jest niby bardziej rozbudowany i mysle ze ci to niepotrzebne. ja na tym moim z dobra antenka smigam i dziła rewelacyjnie a te co pokazales w linku jest juz chyba dla bardziej fanatyków odpuscił bym sobie na tansze a za to antene lepsza kupił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ONWE MK3 od poł roku i jestem zadowolony, co do anteny, miałem HUSTLERA IC100 - stanowczo nie polecam, antena dobra dopóki sie nie zepsuje a psuje sie szybko. Teraz mam antene TTI CBX14 i jest OK, dużo lepszy zasięg, antenka ma cos ok 100 cm więc bez problemu mozna ją schować w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...