Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?


xeo

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6032

Hugo zapomniał chyba dodać ze oczywiście że warto dołożyć do fachowej roboty ale ... no właśnie, ale jak ma sie na to fundusze!Zbieram na program juz pare miesięcy i zawsze cos , nie zapowiada sie ze dozbieram i wlasnie od 2 dni mam dylemat , kupić czy nie chipsa z allegro.Poczytaj sobie ten temacik, ja na 99 % jestem przekonany na TAK !

Mysle ze warto zwrucić uwagę na to w jakim stanie mamy silniczek , do tego schamować autko przed i po "zabiegu" i może byc naprawde bajka tak jak sam zauwazyles 10X taniej!

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze lepiej kupic cos droższego (porzadniejszego) i zaplacic wiecej , niz potem pluc sobie w brode i wymieniac flaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niz potem pluc sobie w brode i wymieniac flaki

No właśnie o tym tez nalezy pamietac i sie z tym liczyc , no ale na szczescie nie jestem pierwszy ktory pakuje tego bubla do autka a jeszcze nie slyszalem zeby sie komuś posypał silnik przez to , ja zaryzykuje , Nie no Szewczenko7, przez ciebie znow sie waham !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300078375872

Mam ogolne pytanie:

Zawracac sobie glowe chipami z ebay i allegro,czy lepiej zaplacic(wiadomo ze 10X wiecej) w jakims renomowanym garazu?

nic o tym nie mysle ... nie zwracam uwagi na takie rzeczy ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym tez nalezy pamietac i sie z tym liczyc , no ale na szczescie nie jestem pierwszy ktory pakuje tego bubla do autka a jeszcze nie slyszalem zeby sie komuś posypał silnik przez to , ja zaryzykuje , Nie no Szewczenko7, przez ciebie znow sie waham !! :biggrin:

Nie pekaj tylko laduj chipsa :wink: ...ja tez juz mam go dluuugo i smiga jak brzytwa , jedyne co musisz pilnowac to wiadomo olej , filtry :wink: i bedzie hasał jak trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeo, moze sie zdecydujesz?? bylo by nas juz 3 , moze jakis rabacik dostaniemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeo, moze sie zdecydujesz?? bylo by nas juz 3 , moze jakis rabacik dostaniemy :lol:

Ja sie juz zdecydowalem,ale to tak na czerwiec.

W gre wchodza raczej Katowice ,Krakow.

Moglby ktos napisac ile mozna zaoszczedzic na takim "zbiorowym" chipowaniu( i ile to wlasciwie kosztuje),czy to moze jakis temat zakazany, czy cus;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz zdecydowalem,ale to tak na czerwiec.

ja tez juz zdecydowany ale na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...