Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drony


virus191

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam Drona do 200 zł ... ma to być mój pierwszy dlatego nie chce nic drogiego jak mam go rozwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zainteresował mnie temat i po przeczytaniu kilku testów oraz zobaczeniu mnogości części zamiennych powoli wrzucam do świnki na Syme X8 ... Od razu chce kupić zestaw z kamerka Eken H9 ... Prosto z Chin taki zestaw można dorwać za ok 130-150 $ z kilkoma pakietami baterii, jakimiś zapasowymi częściami... ;) Chyba że macie jakąś inną alternatywę w takich pieniądzach ?

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drona do 200 zł , dobrego tom raczej nie da się kupić. Chyba, że trafi się jakąś promocję w supermarkecie, ale z takich miejsc to nie koniecznie bym kupował tego typu 'gadżety'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swojego pierwszego koptera... Czekam na przesyłkę ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję, ale dji phantom 3 to minimum.
Muszę poćwiczyć bo chce licencję zrobić i coś na tym zarobić :)
Czas pokaże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 23:07, MichalBelgia napisał:

Ja się czaję, ale dji phantom 3 to minimum.
Muszę poćwiczyć bo chce licencję zrobić i coś na tym zarobić :)
Czas pokaże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie mam takie samo podejście - Syme zamówiłem aby czegoś się nauczyć... a za jakiś czas Dji Phantom 3 Pro ;) ew. mocno też zastanawiam się nad tematem Mi Drone ... mocno depcze Phantomowi po piętach pod każdym względem , za cenę ok 50 % niższą,,,,

Dron przyszedł :) !!!

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

384b407e843141db06b46c7516bd1454.jpg

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu przypadkiem pojawiłem się w Carrefour. Na wyprzedażach za 399zł był dron Manta MDR004.

https://www.ecarrefour.pl/komputery-gry-i-konsole/drony/dron-manta-mdr004-sky-apache

Nigdy nie "bawiłem" się tego typu zabawkami, możecie polecić ten model do nauki dla laika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu przypadkiem pojawiłem się w Carrefour. Na wyprzedażach za 399zł był dron Manta MDR004.
https://www.ecarrefour.pl/komputery-gry-i-konsole/drony/dron-manta-mdr004-sky-apache
Nigdy nie "bawiłem" się tego typu zabawkami, możecie polecić ten model do nauki dla laika?

Do nauki kazdy będzie dobry... Ale w te dane co on ma nie wierzę... Mój ma baterie 2500 mah czyli 4X większą a lata ok 8 minut z podpięta kamera ... ;) Chcesz typowo sprzęt do polatania ? Czy od razu z kamerą ?

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprzetu do latania, a gdy w tym egzemplarzu zobaczyłem że jest kamera, pomyślałem że to dobra opcja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dji Phantom 3 Standard wczoraj wpadł, dzisiaj pierwszy lot :) ps. Pierwszy raz robiłem filmik więc się nie śmiać z jakości hehe



Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, virus191 napisał:

A świadectwo kwalifikacji koledzy posiadają? :D
popatrzcie na https://droneradar.eu/ żeby sobie czasem kłopotów nie narobić :)

 

do latania rekreacyjnego nie jest potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na Phantoma 3 Standard, jest w selgrosie teraz promocja za 1970 zł (30 zł taniej niż u innych :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rolon napisał:

Ja poluję na Phantoma 3 Standard, jest w selgrosie teraz promocja za 1970 zł (30 zł taniej niż u innych :D)

Standard jest fajny :) , ja trafiłem za 1450 zł zakupiony 12.12.2016r. użyty 8 razy .. leci do mnie teraz spooooro akcesoriów jak plecak hardshell, zapasowy pakiet baterii , jakieś uchwyty itp. :) Hobby mega wciągające :) ostatnio też coś mi się udało polatać po swoim osiedlu   

 

16299539_1331296950269113_5649170129580893822_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450 zł :o ? gdzie taka cena bo biorę od ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...