Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najgorsze alumy - Mięciochy


MARTiiii

Mięciochem zostaje...  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mięciochem zostaje...

    • Alutec
      0
    • Dezent
    • Enzo
    • Allesio
    • Exlusive Line
    • Mak
    • Wole używane OZ, BBS itp... niż nowe powyżej
    • Wyznaje tylko oryg. Audi nic poza tym ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu... było jakie najlepsze alumy. To teraz będzie, które najgorsze, najbardziej miękkie, krzywiące się na potęge lub wykonane jak sto nieszczęść i których lepiej się wystrzegać :lol:

Bo to chyba większość interesuje... które omijać z daleka, a które nawet można kupić i nie zbankrutować.

Nie jestem obeznany w felach, jak macie propozycje co dodać do ankiety to dodam :wink: Pewnie skarcę i wstawię za dobrą do tej ankiety, co robić.

Dwa głosy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 17to calowe ronale z S4 i nie są miękie jak coś.

a co do ankiety to wole używane OZki :exclaim: i chyba dezent ma jedną dobrą felge. z porządnego aluminium. koleś w wulkanizacji mówił że te co tu są wymienione pierwsze to pic na wode i miękie gómno i tylko decent ma jedną felgo mocną i wytrzymałą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17" BBS...moim zdaniem sa jedne z najlepszych jak nie najlepszych wsrod konkurencji pod wzgledem trwalosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te BBSy co mialem do niedawna w a4 ( podobne do pana szewczenko7 :) ) jezdzone sa chyba prawie od nowosci i ani jednego zatarcia nie maja ....

wcale nie uwazam ze audikowskie fele sa twardsze i trwalsze od np. bbsow czy ozetow

a teraz mam Alutec`a i koles tez 17 i tez nie narzekam`y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani jednego zatarcia nie maja

z tego co kojaże to akurat to zależy od tego jak sie jeździ i gdzie parkuje :mysli:

ważniejsze jest to czy sie nie gną po jeździe w offroadowych warunkach , czyli po drogach publicznych :D[br]Dopisany: 06 Październik 2007, 17:26 _________________________________________________

Mam łozy (w sumie były założone od momentu kupna) - złego słowa o nich nie powiem :)

15" czy 20" bo różnica jest pewna... tak z 12,5cm na średnicy :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15, ale w temacie nie ma przecież mowy o wielkości.

przy 15 calach to może być felga marki felga i sie nie pognie :przebiegly:

tu raczej chodzi w tym temacie o felgi które są bardziej narażone (są bliżej jezdni) na przykład 18" gdzie komfort zależy od amortyzatorów a nie od opony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oz f1 plus, zostaly mi jeszcze ze starych czasow tyle co one przezyly to az strach opowiadac cale obdrapane troche lasu dostaly i nie tylko wogole ich nie szanowalem i co, ostatnio pojechalem je regenerowac i okazalo si eze alusy po kilkunastu rajdach sa prosciutkie wystarczy odmalowac je, aluski to 17''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...