Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane Lusterka[URL=http://www.directupload.net/file/d/4511/z2r5w6i8_jpg.htm][IMG]http://fs5.directupload.net/images/161017/temp/z2r5w6i8.jpg[/IM


p.m.c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadszedł czas jesieni i niskie temperatury, co skutkuje tym że rano lusterka zaparowane lub oszronione.
A mi schodzi tylko z szyby. Zaniepokojony faktem.. postanowiłem wyjąć wkład lusterka.

2. tgic5lqm.jpg
3. 825hhsap.jpg

Jak widać wkład lusterka nie posiada miejsca na wtyczki. Wiec zmiana wkładu na taki z wtyczką wystarczy ? I czy te dwa kabelki z różową końcówką są odpowiedzialne za grzanie ?

Edytowane przez p.m.c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś poleconego sprzedawce ? Bo kumplowi w tamtym roku zamawiałem wkłady z Alledrogo za jakieś 90 zł para i lustra dziwnie powiększały obraz i zniekształcały go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie wziąłeś sferyczne i są wypukłe. od strony kierowcy szukaj asferyczne

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nadszedł czas jesieni i niskie temperatury, co skutkuje tym że rano lusterka zaparowane lub oszronione.

A mi schodzi tylko z szyby. Zaniepokojony faktem.. postanowiłem wyjąć wkład lusterka.

2. tgic5lqm.jpg

3. 825hhsap.jpg

Jak widać wkład lusterka nie posiada miejsca na wtyczki. Wiec zmiana wkładu na taki z wtyczką wystarczy ? I czy te dwa kabelki z różową końcówką są odpowiedzialne za grzanie ?

na 100 % nie masz instalacji od grzania lusterek , to tylko kabelki które są doprowadzone do kostki pod boczkami drzwi ale z drugiej strony kostki nie ma przewodów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłóż żarówkę do przewodów i przekręć stacyjkę jak się żarówka zapali to masz grzane lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być jak koledzy wyżej piszą że kable są a grzania luster niema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...