Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/ Shadow line/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300


Rob@k

Rekomendowane odpowiedzi

@rafiki5 radio sprawuje się dobrze, nic mu nie dolega. Kamerę kupowałem dedykowaną do A4 w klamce bagażnika na przetworniku Sony, Co do ich kamer to nie wiem jak wyglądają i jak z montażem. Tak wo gulę to muszę w końcu podjechać do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rob@k napisał:

@rafiki5 radio sprawuje się dobrze, nic mu nie dolega. Kamerę kupowałem dedykowaną do A4 w klamce bagażnika na przetworniku Sony, Co do ich kamer to nie wiem jak wyglądają i jak z montażem. Tak wo gulę to muszę w końcu podjechać do Ciebie.

Dobrze słyszeć, do końca tygodnia chcialbym złożyć zamówienie. Możesz podlinkowac ta kamerkę? Dokładnie, dzieli nas może kilkanaście kilosów a wybieramy się jak na Warszawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rafiki5 napisał:

Dobrze słyszeć, do końca tygodnia chcialbym złożyć zamówienie. Możesz podlinkowac ta kamerkę? Dokładnie, dzieli nas może kilkanaście kilosów a wybieramy się jak na Warszawę ?

https://allegro.pl/oferta/audi-kamera-cofania-ccd-hd-a3-a4-a6l-s5-q7-7690358130

To taka tylko ja kupowałem na aliexpress bo u nas jeszcze ich nie było. Jak będziesz szukał to najważniejsze to wymiar 109x30 bo są jeszcze z innym wymiarem. Jak się spotkamy "pod Warszawą" to zobaczysz se jaki jest obraz.

Kup jeszcze coś takiego, przydatna rzecz nie trzeba przewodów przeciągać.

https://allegro.pl/oferta/modul-bezprzewodowy-kamer-cofania-wifi-rca-12v-fv-7509602803

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2019 o 09:47, rafiki5 napisał:

Jestem przed zakupem stacji multimedialnej z navipremium i zastanawiam się nad dedykowana kamera cofania od nich po dopłacie. Jest ona coś warta? Równiez masz kamerę od nich czy jakaś inna montowales? No i najważniejsze jak się sprawuje u Ciebie te radio po takim czasie od montażu? 

A w jakiej cenie jeśli można spytać jest to radio ? Ja dałem 1499 z audioland i śmiga już prawie rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rob@k napisał:

https://allegro.pl/oferta/audi-kamera-cofania-ccd-hd-a3-a4-a6l-s5-q7-7690358130

To taka tylko ja kupowałem na aliexpress bo u nas jeszcze ich nie było. Jak będziesz szukał to najważniejsze to wymiar 109x30 bo są jeszcze z innym wymiarem. Jak się spotkamy "pod Warszawą" to zobaczysz se jaki jest obraz.

Kup jeszcze coś takiego, przydatna rzecz nie trzeba przewodów przeciągać.

https://allegro.pl/oferta/modul-bezprzewodowy-kamer-cofania-wifi-rca-12v-fv-7509602803

Dzięki za linki, wezme je pod uwagę. No trza obadac to na żywo, jak i cała fure ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Misieqq7 napisał:

A w jakiej cenie jeśli można spytać jest to radio ? Ja dałem 1499 z audioland i śmiga już prawie rok:)

Cena radia bez żadnych dodatków to 2199zl na stronie Navipremium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rafiki5 napisał:

Cena radia bez żadnych dodatków to 2199zl na stronie Navipremium. 

 łoo Panie  sporo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop, urlop i po urlopie. Pora brać się do roboty, kupić turbo, włożyć resztę gratów i stage 2. Na razie wpadły ledy do drl od kolegi Norbasa.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcinL napisał:

Zmniejszyłeś ich moc? Bo u mnie one nieźle dają.

Nie ale fakt dają nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stage 2, to co planujesz wsadzać i turbo od kogo? Ja już odkładałem kasę, ale kilka dni temu sprężarka mi walnęła od klimatyzacji i 2tysie w plecy... Już za to byłaby fajna hybryda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K03-S  albo hybrydę.  Tylko jak hybryda to i sprzęgło pewnie nowe będzie potrzebne. Od kogo to jeszcze nie wiem, zacznę poszukiwania od poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rob@k napisał:

Urlop, urlop i po urlopie. Pora brać się do roboty, kupić turbo, włożyć resztę gratów i stage 2. Na razie wpadły ledy do drl od kolegi Norbasa.

spacer.png

Oo szybko doszły. Palą asfalt jebaniutkie :kox: :kox:  Niechaj służą ? 

jak pamietam to zmieniałem natężenie bloku 09 w adaptacji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Norbas napisał:

Oo szybko doszły. Palą asfalt jebaniutkie :kox: :kox:  Niechaj służą ? 

jak pamietam to zmieniałem natężenie bloku 09 w adaptacji ;) 

Doszły już wczoraj. Zobaczę może je przygaszę trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybko. Trochę się jak coś przyciemnią ale i tak będą dawać porządnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Stage 2 się szykuje? Co planujesz dokładnie robić i wsadzać? ?

IC z bexa jest już na miejscu. Turbo, sportowy kat i wtryski z Saaba. No i program rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...