Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WRZESIEŃ - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum


jedrekx

Ankieta: Wybieramy 4 zdjęcia: 1 główne, 3 pozostałe NA NAJŁADNIEJSZE ZDJĘCIE A4  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta: Wybieramy 4 zdjęcia: 1 główne, 3 pozostałe NA NAJŁADNIEJSZE ZDJĘCIE A4



Rekomendowane odpowiedzi

Trochę daremnie ktoś podszedł do tematu ,nie kończąc go.

Szkoda bo byłem chętny na kalendarzyk.

trochę nie fair jest pisanie głupot, jakoś kalendarz zawsze był zrobiony. jakoś Twoje zdjęcie w zakładanym czasie też nie przyszło tylko kilka dni później..

było kilka zawirowań związanych z kalendarzem, nie tylko przez moją osobę. przypominam, że praca nad kalendarzem nie opierała się tylko na mnie.

ja też jestem człowiekiem i mam swoje życie, a na forum nie jestem na etacie czy czymkolwiek - jest koniec roku, a ja miałem teraz "nieco" ważniejsze sprawy niż klubowy kalendarz - zarówno prywatne, jak i zawodowe. ale z tego nie będę się nikomu tłumaczyć.

proponuję byście podsyłali chociaż projekty kalendarza bo sam to on się nie zrobi, a ja nie jestem grafikiem.. no chyba, że ktoś jest taki chętny żeby zapłacić z własnej kieszeni 1500zł netto za projekt - proszę bardzo, taką dostaliśmy ofertę od Agencji Reklamowej. uprzedzam tylko, że wtedy koszt kalendarza szybuje znacząco w górę ;)

p.s. głosowania na październik i listopad będą krótkie, więc proszę się nie bulwersować.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...