Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. PZU podniosło mi w tym roku cenę o jakieś 50%. Gdzie szukać taniego OC? Warta? Link4? Macie jakieś doświadczenie po podwyżkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie firmy ubezpieczeniowe podniosły składki OC. Jedynie można coś ugrać wybierając pełną polisę OC+AC+ASSISTANCE i zmieniając ubezpieczyciela. Idź do jakiejś multiagencji i wybierz tą polisę, która będzie najtańsza

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiagencje nie zdzierają z klientów jak biura podróży? Naprawdę warto tam iść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiagencje nie zdzierają z klientów jak biura podróży? Naprawdę warto tam iść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Warto, jak będzie ktoś ogarnięty w temacie i dobrze pogadasz to dostaniesz bardzo dobrą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biura z ubezpieczeniami... opłaca się tylko, jak znajomy prowadzi. Jak byłem w kilku punktach to powstrzymywałem się od śmiechu. Ceny porównywalne do rankomatu.pl. Czasem jakąś zniżkę wynajdą, ale trzeba trafić dobrze.

Dla porównania za zeszły rok wyliczyli mi składkę na OC w rankomacie na 1100, najniższa w punkcie ubezpieczeń to 1140 czy jakoś tak. Jak zacząłem szukać na własną rękę i po prostu wydzwaniałem do firm to ceny też generalnie porównywalne do rankomatu były, dało się wynegocjować coś za 1000 lub kilka zł mniej.

Natomiast propozycja z mBanku przebiła wszystkich- 800zł :)

Co ciekawe- ubezpieczenia dostarcza AXA a mBank jest tylko pośrednikiem. Jak wyliczyłem na stronie AXA to wyszło mi 1200 :) Więc polecam sprawdzić kalkulatror na stronie mBanku.

Ubezpieczam się 2 rok z rzędu, czasami jak dzwoniłem dla porównania u innych ubezpieczycieli i powiedziałem ile proponuje mi mBank to pytali się czy przypadkiem to nie jedna z 2 rat :D Nie mogli uwierzyć.

Jeszcze tylko podpowiedź: w kalkulatorze podajcie jakiś ściemniony numer komórkowy i mail bo spamują i bombardują telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC miałem na B-klase w warcie 2009r za 500 zł za poprzedni rok, przyszła oferta już 740 zł,

w ergo hestii za ten rok zapłaciłem 540 zł, także szukać szukać szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co roku wartość OC podnosi sie niestety co jest absurdem bo auto traci na wartości, a opłaty rosna ale co zrobić znajdź dobrego doradcę lub punkt oferujący duży wachlarz ubezpieczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biura z ubezpieczeniami... opłaca się tylko, jak znajomy prowadzi. Jak byłem w kilku punktach to powstrzymywałem się od śmiechu. Ceny porównywalne do rankomatu.pl. Czasem jakąś zniżkę wynajdą, ale trzeba trafić dobrze.

Dla porównania za zeszły rok wyliczyli mi składkę na OC w rankomacie na 1100, najniższa w punkcie ubezpieczeń to 1140 czy jakoś tak. Jak zacząłem szukać na własną rękę i po prostu wydzwaniałem do firm to ceny też generalnie porównywalne do rankomatu były, dało się wynegocjować coś za 1000 lub kilka zł mniej.

Natomiast propozycja z mBanku przebiła wszystkich- 800zł :)

Co ciekawe- ubezpieczenia dostarcza AXA a mBank jest tylko pośrednikiem. Jak wyliczyłem na stronie AXA to wyszło mi 1200 :) Więc polecam sprawdzić kalkulatror na stronie mBanku.

Ubezpieczam się 2 rok z rzędu, czasami jak dzwoniłem dla porównania u innych ubezpieczycieli i powiedziałem ile proponuje mi mBank to pytali się czy przypadkiem to nie jedna z 2 rat :D Nie mogli uwierzyć.

Jeszcze tylko podpowiedź: w kalkulatorze podajcie jakiś ściemniony numer komórkowy i mail bo spamują i bombardują telefonami.

Dokladnie tak jak kolega piszę. Wiadomo, że każdy chce zarobić.

Osobiście najkorzystniejszą oferte udało mi się wyliczyć w Rankomacie.pl - o 250 zł więcej tą samą ofertę wyliczył mi agent ubezpieczeniowy - wnioskuję ze to jego prowizja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ergo Hestia właśnie dzwoniłem na moje b6 od wartości 16300 OC +AC 2602zł

Chyba wezmę a AXA, no chyba że ktoś poda jakiś konkret dlaczego by tam nie wziąć. Miał ktoś jakieś przeboje z AXą ??

AXA

16300zł wartość pojazdu

bez amortyzacji

zamienniki

nnw pasażer

Kosztorys

5% udział własny

kradzież

1388zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory płaciłem niecałe 500 zł w PZU, a teraz dostałem ofertę na 800 zł. Poszukam w takim razie na własną rękę i dam znać co z tego wyszło. Do końca roku jeszcze trochę czasu mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pzu trzeba trafić po prostu na dobrego agenta a nie załatwiać to przez telefon bądź w ich głównych placówkach. Dostałem od nich list z wyceną nowego OC na kwotę 980 zł.. telefonicznie to samo, dopiero jak pojechałem do znajomego z Pzu to wyliczył mi na niższą kwotę 530 zł. Jak ktoś z Bielska-Białej lub okolic to mogę dać namiary na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kupowałem ubezpieczenie w multiagencji , mam zwyżkę za stłuczkę 2 lata temu , i zapłaciłem za OC 700zł w Avivie, dlatego napisałem że trzeba dobrze gadać bo oni mają sporo zniżek do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wziąłem na A4 w AXA właśnie przez neta ;) Rok temu Proama 450 zł, teraz AXA 450 zł z NNW Kierowcy i Pasażerów ;) Także nie jest źle i jestem zadowolony tym bardziej, że każdy ze znajomych się żalił, że 100-200 więcej płacił. Mają też zniżkę na 2 auto a już wkrótce będę Lupo ubezpieczał, więc też się przyda te dodatkowe 5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...