Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy ubezpieczyciele dają większe zniżki nowym klientom. Wiem bo pracuję w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych. [emoji6] Polecam zmieniać co roku.

Tapatalknięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2017 o 22:51, JeJu napisał:

siemanko, wykupował ktoś ubezpieczenie w ostatnim czasie? za 2tyg tez mnie to czeka i chciałbym sie rozejrzeć. jaka ubezpieczalnia?

Auto takie jak twoje:hi:.Rejestracja Tarnowskie Góry.Miesiąc temu.MTU przysłało ofertę kontynuacji OC+NW+Asistance z maks zniżką 750 zł.;)Po odwiedzeniu agenta zostałem,ale od niego też dostałem bonusa i to samo stanęło na 639:).Ogólnie przez 2 lata u mnie prawie 100% podwyżki przy bezszkodowości.Od 2015 ciągle podnoszą na razie.:kwasny:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym roku najlepiej wyszło w Link4. 

Audi 560 zł (było 454 zł) a Polo 500 zł (było 426 zł) oba z NNW - także idzie wszystko w górę niestety...

Jakbyście szukali to w Link4 wpisujcie kod rabatowy: 
rabatmarketing

Dostaniecie 12% zniżki :hi:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w tym link4 wyszło mi OC 640zł, OC+NNW 666zł, to prawie stówka różnicy :D dzieki bardzo. to wrecz taniej niż rok temu placilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak oni w tym cuku wyliczają bo mi przez infolinie CUK podał najtaniej, że wychodzi LINK 660zł a jak poszedłem do placówki to pokazuje mi babka przeliczenia i wychodzi 780zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sam wylicz na stronie Link4 [emoji14] masz kod na zniżkę podany wyżej.

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci wszyscy agenci za biurkiem nie siedzą tam za darmo [emoji14]

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami pomaga obnizyc koszt OC jak ktoś ma mozliwośc wyboru miejsca zamieszkania jakiegoś mniej ruchliwego np. wskazac wieś zamiast miasta. wybór parkingu jako garaż zamiast miejsca publicznego np. pod blokiem. do tego kupno OC przez internet i jak widać na tym filmie 

 zaznaczenie opcji wykonywanego zawodu jako emeryt/rencista lub rolnik :D i najlepiej nie liczyc oc w kalkulatorach tylko na kazdej str osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kryteria sa do wyliczenia Autocasco ale nie polecam kłamać przy zawarciu umowy, bo może się okazać, ze nie wypłaca odszkodowania... Nie ma co Januszowac by potem nie pluc sobie w brodę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zawarciu umowy przez internet jest zawsze taniej.   
Nie zawsze. Czasami agenci mają swoje indywidualne zniżki. Wyższe od zniżki za internet.

Tapatalknięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym roku najlepiej wyszło w Link4. 
Audi 560 zł (było 454 zł) a Polo 500 zł (było 426 zł) oba z NNW - także idzie wszystko w górę niestety...
Jakbyście szukali to w Link4 wpisujcie kod rabatowy: 
rabatmarketing
Dostaniecie 12% zniżki :hi:
Informację o tym kodzie przydało by się chyba gdzieś przypiąć bo to realna oszczędność dla forumowiczów [emoji6]

Tapatalknięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Onyks napisał:
Może i mają ale nigdy nie spotkałem takiego który chciałby je dać...

Może trafiałeś akurat na takich którzy mieli niskie albo wcale. W każdym razie warto sprawdzić u kilku agentów, na stronie jak również dzwoniąc. Używać kodów. Czasami, np przy odnowieniu można dostać ekstra zniżkę od konsultanta infolinii.  Są również różne promocje tak jak we wspomnianym wyżej Link4 jest "Kasa Wraca" https://www.link4.pl/naviexpert/zasady-promocji . NaviExpert za free plus zwrot kaski jeżeli jeździ się bezpiecznie (choć patrząc na to jakie moce mają niektóre furki z forum to chyba nie dla każdego ;) ) Podsumowując im więcej się nabiegamy tym mniej zapłacimy. Coś za coś [emoji6]

 

Tapatalknięte z Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez Ghostveri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dyrektor agencji u którego ubezpieczam od lat jedno z naszych aut nie ma oferty lepszej niż ta w internecie to powiedz mi u kogo mam jej szukać? Prawda jest taka, że agent, jak już wspomnieli wcześniej koledzy nie pracuje za darmo i nie wierze, że u któregokolwiek z nich znajdziesz coś taniej.  Nie zgodzę się też z tym, że za kontynuację dostajesz ekstra zniżkę... Obecnie taką zniżkę firmy wola dać nowym klientom nie przejmując się w ogóle tym, że starzy po roku odchodzą do konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Onyks napisał:

Jeśli dyrektor agencji u którego ubezpieczam od lat jedno z naszych aut nie ma oferty lepszej niż ta w internecie to powiedz mi u kogo mam jej szukać? 

U innego agenta. Skoro dyrektor wie że i tak u niego ubezpieczysz bo robisz to od lat to po co ma Ci dawać zniżkę? ;) Też bym Ci nie dał na jego miejscu ;) 

11 minut temu, Onyks napisał:

Prawda jest taka, że agent, jak już wspomnieli wcześniej koledzy nie pracuje za darmo i nie wierze, że u któregokolwiek z nich znajdziesz coś taniej. 

Znajdziesz. Spróbuj.

12 minut temu, Onyks napisał:

Nie zgodzę się też z tym, że za kontynuację dostajesz ekstra zniżkę... Obecnie taką zniżkę firmy wola dać nowym klientom nie przejmując się w ogóle tym, że starzy po roku odchodzą do konkurencji. 

Napisałem "możesz dostać" a nie "zawsze dostajesz". Masz rację że nowy klient jest faworyzowany ale czasami da się coś ugrać rozmawiając z konsultantem. To coś jak z abonamentem na komórkę. Puki jesteś klientem nie zaoferują Ci zniżki (bo niby po co). Dopiero jak chcesz odejść okazuje się że mają super hiper przygotowaną indywidualną ofertę która ma sprawić że zostaniesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy to robicie że wychodzi Wam tak tanio. Za 2017 rok zapłaciłem w PZU 741 zł, a dzisiaj z ciekawości policzyłem w Link4 zachęcony komentarzem kolegi kamil-vag i wyszło 1504 zł za A4 B5 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mówisz jakbym ubezpieczał auta od wczoraj. Wierz mi, że zanim podpisze jakąkolwiek umowę badam rynek i konsultuje wszystko z agentami różnych firm. Jeśli możesz wskazać namiar na agenta który jak twierdzisz będzie miał lepszą ofertę niż ta zawarta przez internet chętnie Cie wysłucham. Myślę, że również pozostali forumowicze chcieli by poznać kogoś takiego bo skoro istnieją po co przepłacać? 

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mówisz jakbym ubezpieczał auta od wczoraj. Wierz mi, że zanim podpisze jakąkolwiek umowę badam rynek i konsultuje wszystko z agentami różnych firm. Jeśli możesz wskazać namiar na agenta który jak twierdzisz będzie miał lepszą ofertę niż ta zawarta przez internet chętnie Cie wysłucham. Myślę, że również pozostali forumowicze chcieli by poznać kogoś takiego bo skoro istnieją po co przepłacać? 
Nie zamierzam Cię na siłę przekonywać i szanuję to że masz odmienne zdanie/doświadczenia. Peace.

Tapatalknięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, Ghostveri napisał:

Nie zamierzam Cię na siłę przekonywać i szanuję to że masz odmienne zdanie/doświadczenia. Peace.

Tapatalknięte z Tapatalka
 

Tak też myślałem. Gdy już uda Ci sie takiego znaleźć mam nadzieje, że pochwalisz sie tym na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...