Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

 
Tak też myślałem. Gdy już uda Ci sie takiego znaleźć mam nadzieje, że pochwalisz sie tym na forum [emoji6]
W sensie że oczekujesz ode mnie dzwonienia po agentach i liczenia ofert u nich i na webie aby Ci coś udowodnić? Proszę Cię [emoji6]

Tapatalknięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ghostveri napisał:

 

 

Znajdziesz. Spróbuj.

 

Błędnie założyłem, że skoro namawiasz mnie do szukania agenta u którego oferty beda lepsze niz te zawierane przez internet sam juz takiego znalazłeś i ze przedstawisz go reszcie forumowiczy ( jakiś nr tel.,  e-mail bądź współrzędne gps gdzie go szukać ;) )

Nie proszę Cie byś cokolwiek za mnie wyliczał, sam robie to kilka razy w roku dlatego wiem, że oferty zawierane z pominięciem pośredników są najtańsze. Jesli jednak trafie na takiego o którym mowisz, na pewno dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do CUKu, byłem osobiście w placówce w CUKu i są rozbiezne oferty co do tego samego ubezpieczyciela, byłem też w dwóch małych agencjach tam to wogóle chore kwoty :facepalm:, skorzystałem z kontynuacji w MTU rok temu oc+nnw 650zł teraz zapłaciłem 710zł, rok temu dali mi dodatkową zniżkę marketingową 10% w tym roku d*pa jasiu :kwasny: nie zależy im na starym kliencie, a dodam że 3 lata temu też u nich mialem oplacane oc na inne auto.  Chciałem dodzwonic się do nich na infolinie i porozmawiać ale po 3 probach siedzenia 10min na telefonie darowałem sobie - takie to są realia szukania najtańszej oferty na rynku, jak masz kogoś znajomego/rodzina w ubezpieczalni to może i coś wyskubiesz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Onyks napisał:

Może i mają ale nigdy nie spotkałem takiego który chciałby je dać...

musiałeś trafiać na samych złych agentów, :))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko porównać polisy oc, na jej kwotę mają wpływ różne czynniki np kod pocztowy,  stan cywilny, data wydania prawojazdy, marka samochodu oczywiście kazda firma ma cos po swojemu :)

i oczywiście przebieg wcześniejszych ubezpieczeń. 

Edytowane przez chrisx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie help

za pare dni mi sie konczy ubezpieczenie

obecnie OC NNW + Mini AC w link4 za 1080,00

tydzien temu miałem lekko zahaczyłem lusterkiem lampe na parkingu mi nic a nic a na kloszu lampy pajączek (nowy merol lampa pewnie ze 2500)

oswiadczenie spisane i dziś dzwonie do LINK4 bo sie umowa konczy i powiedzieli ze przez tą szkodę 2348,00 za to samo szok :facepalm:

Gdzie tu uciekać by było taniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karasik2 napisał:

za pare dni mi sie konczy ubezpieczenie

na przyszłość to nie czeka się do ostatnich dni, tylko wykupuje 1-2tyg szybciej własnie, żeby ustrzec się takich niespodzianek jaka Cie spotkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karasik2 napisał:

Tylko wyliczenie nowe dostałem wczoraj a ta niby szkodę tydzień temu

coś kręcisz, kontynuacje ubezpieczenia przysyłają z reguły na miesiąc przed końcem wygaśniecia umowy, a piszesz że za parę dni Ci sie konczy i przysłałi Ci nowe wyliczenie, czyli już jakąs propozycje miałes od link tyle, że szukałes cały czas taniej??? i w tym czasie miałes kolizje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przesłali wcześniej i było ok ale szkoda byl niedawno przez co składka wzrosła ponad 100% jak dzwoniłem się upewnić o składce to wcześniej kolizja nie była ujeta

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2017 o 05:45, Onyks napisał:

Spróbuj przeliczyc w AXA, tam dla nowych  klientów mają dobre oferty .

dzieki wyliczyłem u nich i u nich kupiłem jacy jedynie są elastyczni jeśli chodzi o brak ciągłości OC oraz stłuczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie i agentów i internet i co tam jeszcze macie. Ja jestem właśnie po zakupie oc+nnw+jakieś mini assitance. Pzu dało mi kontynuacje na 1500 z groszami, porównywarki najniżej 1100. U agenta w gefionie za 700zł. Mam 32 lata, krótko prawko późno zrobione, trzecia polisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie ziomeczek zajmujący sie ubezpieczeniami wyliczył mi i wyszło w HDI za 519zł OC+Asista'nce do 100km + ochrona zniżek do 2tys zł) lub warta 557zł OC+assistance do 100km + ochrona zniżek do 5tys zł.      (link4 jak liczylem sam wyszło 650zł) . nie ma takiej tragedi z tym oc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie AXA rok temu 397zł, a w tym roku ok 540 zł ;/ Jeszcze się przejdę w jedno miejsce, ale wygląda na to że wywalę prawie 540 zł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to grosze płacicie, pewnie na jakichś wsiach mieszkacie.

Mi na full zniżkach 900zł 1.8t na początku tego roku samo OC, a teraz pewnie by jeszcze więcej wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Emejcz napisał:

Wy to grosze płacicie, pewnie na jakichś wsiach mieszkacie.

Mi na full zniżkach 900zł 1.8t na początku tego roku samo OC, a teraz pewnie by jeszcze więcej wyszło.

A bo Ty miastowy to co się dziwisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem nawet przemeldowanie na wieś, bo różnice są kolosalne.

rozważam kupno większego silnika, ale jak mam płacić 2 tys. za OC to już wolę kupić kolejne 1.8t i chipa zrobić tak jak i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś miał do czynienia z Wartą?

mam propozycję by kupić tam AC - ktoś coś może powiedzieć? jakiekolwiek doświadczenia?

net huczy, ale wiadomo jak to w necie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam w temacie - młody kierowca. I oczywiście 0 zniżek. Kwoty z kosmosu. Jest szansa to ominąć, bo ubezpieczenie droższe niż mój pierwszy samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...