Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu mbank 320 zl z nnw, teraz axa 396 zl samo oc ;/

mega tanio, jaki kod pocztowy?

Mocno odczułem procentowo (na szczęście nie kwotowo) ubezpieczenie motocykla. Podwyżka z 90 zł na 123 zł. Motocykle tylko w PZU, inni mają stawki z sufitu.

Ja mocniej... mam 5 motocykli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często siedzę u kumpla który prowadzi multiagencję ubezpieczeniową.

Jak mi powiedział, ceny codziennie windują w górę.

Dziś robi kalkulację dla klienta a jutro już jest cena wyższa o parę złotych.

Doją nas równo.

A w jakiej firmie brać ubezpieczenia ?

To już zależy od regionu i ich stref.

W miastach taryfa droższa.

A nie daj Boże mieć wcześniej jakąś szkodę (kolizję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

trzeba liczyć gdzie się da :)

jak tylko oc to tam gdzie najtaniej, jak oc i ac to już trzeba się zastanowić żeby nie kupić kota w worku tzn. jakieś zamienniki, amortyzacja części, wkład własny ......

mogę policzyć jak ktoś chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także z przyjemnością policzę jak ktoś chce, a w szczególności zapraszam do kontaktu osoby z trójmiasta i okolic.

Zapewniam stosunkowo konkurencyjne składki tak w OC jak i AC oraz bardzo szeroki zakres.

Dla forumowiczów dodatkowe zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz jak liczę zainteresowanym samo OC to taniej wychodzi pakiet z AC :D

Edytowane przez cougarr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwaretek w ubezpieczalni, gdzie pracuje moja znajoma juz od 9 lat, powiedziała że oc poszło od października o 100% w góre praktycznie, mi na współwłaściciela ( 60 % ) samo OC wyszło 1850 zł, oc + ac w zestawie wychodzi 2670 zł także troche mnie zamurowało na miejscu, ma jeszcze poprzegladać oferty szczegółowo i dać mi znać jak sprawa sie ma dokładniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwaretek w ubezpieczalni, gdzie pracuje moja znajoma juz od 9 lat, powiedziała że oc poszło od października o 100% w góre praktycznie, mi na współwłaściciela ( 60 % ) samo OC wyszło 1850 zł, oc + ac w zestawie wychodzi 2670 zł także troche mnie zamurowało na miejscu, ma jeszcze poprzegladać oferty szczegółowo i dać mi znać jak sprawa sie ma dokładniej...

policz sobie w innych firmach może wyjdzie taniej, przy 60% zniżek bez żadnych szkód to coś za dużo!! jak za samo oc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie za 2 litrową benzynę zapłaciłem 614 zł samo OC 60% zniżek, bezszkodowa jazda powyżej 8 lat, jednorazowa opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

16.12 kończy mi się ubezpieczenie w AXA. Czy ktoś z kolegów może przedstawić mi jakąś propozycję OC i NW?

Zielona Góra

Edytowane przez Kamillo5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyliczenia potrzebny jest adres zarejestrowania pojazdu bo stawki się różnią w zależności od regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś poleca jakąś firmę gdzie mogę kupić oc? Obecnie mam w you can drive ale teraz chcą 1100zł za następny rok :/ nic taniej się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się tak powiedzieć, trzeba liczyć, ważne jest czy miałeś jakieś szkody, czy masz ukończone 26lat, jaka wysokość zniżek, ..........

po prostu trzeba przeliczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409,79 zł w LINK4, kontynuacja, płacone początkiem października. Wstrzeliłem się chyba idealnie przed boom-em podwyżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409,79 zł w LINK4, kontynuacja, płacone początkiem października. Wstrzeliłem się chyba idealnie przed boom-em podwyżek

A ile miałeś w tamtym roku?Jesteś chyba jednym z nielicznych,którym kontynuacja przypasowała.Ja w tym roku obie kontynuacje z 2 aut z proama do kosza i na każde przenosiny do innego towarzystwa.Ogólnie i tak zwyżka na 30 i 70% do tego co w tamtym roku.Mam nadzieję,że to jednak trochę utemperują te ich zapędy bo my jeszcze pół biedy ale młodzi z małym stażem itp.to kosmos często nie do opłacenia i droższy niż auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

409,79 zł w LINK4, kontynuacja, płacone początkiem października. Wstrzeliłem się chyba idealnie przed boom-em podwyżek

A ile miałeś w tamtym roku?Jesteś chyba jednym z nielicznych,którym kontynuacja przypasowała.Ja w tym roku obie kontynuacje z 2 aut z proama do kosza i na każde przenosiny do innego towarzystwa.Ogólnie i tak zwyżka na 30 i 70% do tego co w tamtym roku.Mam nadzieję,że to jednak trochę utemperują te ich zapędy bo my jeszcze pół biedy ale młodzi z małym stażem itp.to kosmos często nie do opłacenia i droższy niż auto.

O ile dobrze pamiętam to 363 zł. Wzwyżka nastąpiła ale jak najbardziej do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kontynuacjami jest różnie przychodzą moim klientom takie wznowienia że licząc w innych firmach nie mam szans przebić ich wznowienia (np. w libery, niektórym w PZU)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pzu trzeba trafić po prostu na dobrego agenta a nie załatwiać to przez telefon bądź w ich głównych placówkach. Dostałem od nich list z wyceną nowego OC na kwotę 980 zł.. telefonicznie to samo, dopiero jak pojechałem do znajomego z Pzu to wyliczył mi na niższą kwotę 530 zł. Jak ktoś z Bielska-Białej lub okolic to mogę dać namiary na pw

poszło Pv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z tematu. Mam 23 lata, prawko od wrzesnia i albo znajde swoja wymarzona b5/6 do konca roku, albo ubezpieczenie mnie zabije i trzeba bedzie szukac jakas kosiarke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam mtu24.pl zapłaciłe 463 zł za samochód


Korzystajac z tematu. Mam 23 lata, prawko od wrzesnia i albo znajde swoja wymarzona b5/6 do konca roku, albo ubezpieczenie mnie zabije i trzeba bedzie szukac jakas kosiarke?

wejdzi na mtu 24.pl będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z tematu. Mam 23 lata, prawko od wrzesnia i albo znajde swoja wymarzona b5/6 do konca roku, albo ubezpieczenie mnie zabije i trzeba bedzie szukac jakas kosiarke?

hm trzeba liczyć same zwyżki za wiek, za młodego kierowcę (zwyżka za prawo jazdy do 2 lat od daty wydania) różne firmy różne zasady tylko przeliczenie w różnych firmach i szukanie najtańszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...