Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

dołożyć kogoś z -60% i w ten sposób chociaż zniżyć wartość składki. Bo jeśli zaczynać od 0 plus te dodatki to będzie wysoka składka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulacja z dzisiaj w Axa

Dla samochodu: AUDI, A4 2.0 TDI MULTITRONIC, 2009 Wartość pojazdu na dzień 04.12.2016: 37 421,00 zł Początek ochrony: 15.12.2016 Wybrane ubezpieczenie:
Pakiet OC+AC
  • Ubezpieczenie OC
  • Zielona Karta
  • Assistance MINI
  • Twój udział w odszkodowaniu: 5%
  • Ubezpieczenie od kradzieży
  • Likwidacja szkody na kosztorys
  • Naprawa na częściach oryginalnych
Opcje dodatkowe
  • Assistance MIDI
  • NNW Kierującego 150 000 zł
  • NNW Pasażerów 50 000 zł
  • Samochód zastępczy na 5 dni po wypadku
  • Ubezpieczenie opon
Do zapłaty łącznie: 2 raty po 1 414,00 zł = 2 828,00 zł Dodam że nigdy nie miałem AC Jedna rata wychodziła coś koło 2500zł Za OC A4 B6 w Axa za V6 płacę coś koło 800zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za OC+AC płacę 1450zł w MTU, a jak wyliczyłem sobie tym kalkulatorkiem w AXA to mi wyszło 3,4 tys. zł. Dla samochodu: AUDI, A4 1.8T, 2003

Wartość pojazdu na dzień
12.12.2016:

17 100,00 zł

To chyba jakiś żart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za OC+AC płacę 1450zł w MTU, a jak wyliczyłem sobie tym kalkulatorkiem w AXA to mi wyszło 3,4 tys. zł. Dla samochodu: AUDI, A4 1.8T, 2003

Wartość pojazdu na dzień

12.12.2016:

17 100,00 zł

To chyba jakiś żart ?

nie to dziś normalność :) na pewno wybrałeś te same warunki co masz w MTU, pamiętaj że duża różnica może tkwić w szczegółach.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady taki pakiet można zrobić spokojnie za dużo mniej. 3400 zł to robiłem na auto warte 125 tysięcy netto :D a nie 17 brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyciągnąłem ze skrzynki kopertę z odnowieniem OC. Wcześniej przeglądałem strony na necie z kalkulacją stawek, przygotowując się na nową (wyższą) stawkę. Otwieram kopertę, rozkładam blankiet i :shock3: :shock3: :shock3: składka została na dotychczasowej wysokości. Celowo nie pisze na jakiej wysokości i w jakim towarzystwie, aby nie narażać się moderatorom. Dodam tylko, że to nie dotyczy A4. Na A4 muszę jeszcze poczekać kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużenie wychodzi korzystniej niż nowa polisa często, walczą o klienta

wyliczyli mi linka "na nowo" na 3 tys. przedłużenie 1,7 tys. i to przedłużenie było też najkorzystniejsze ze wszystkich innych TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ubezpieczałem dziś swoje Cabrio - 1.8T S-line 2005 rok, 214 tys km - wartość 20 tys... no ciekawe, ale niech będzie ;)

najtańsza oferta OC + AC + Assistance - MTU, 3130 zł

najdroższa oferta OC + AC + Assistance - Uniqa 10500 zł :decayed:

najtańsze OC - Link 4 (przedłużenie), 673,44 (w zeszłym roku płaciłem 784)

zdecydowałem się kupić osobno OC, Assistance, NNW - przedłużenie w Link4 i dodatkowo mini Casco w MTU, którego koszt wyniósł 675 zł..

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy / koleżanki policzy mi ktoś składkę na OC ?? (z pominięciem PZU)

pojazd to autobus międzymiastowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem gołe OC na początku sierpnia, auto jak w profilu, max zniżki. Przeszedłem do AXA - była najtańsza (519zł jednorazowo), rok wcześniej byłem w Ergo Hestii. Zrobiłem sobie z ciekawości kalkulację jakbym potrzebował kupić teraz od stycznia, najtaniej równo 700zł, nie pamiętam już które TU.

Nie jest to przyjemne, niemniej dążymy do aut zastępczych, napraw w ASO, niezaniżonych kosztorysów itd. Siłą rzeczy musiało podrożeć jeśli chcemy zbliżyć się do poziomu zachodnich standardów obsługi, tak wiem zaraz będzie "zarobki". Dla jasności nie jestem związany z którymkolwiek TU i też wolę płacić mniej :)

Edytowane przez Jakoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak w profilu.

Samo OC

Zeszły rok Ergo Hestia 351 zł ( propozycja wznowienia za 580:facepalm:, pogięło ich.)

Wybrałem HDI za 402

Czyli u mnie wzrost o 51 zł. więc jeszcze tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30% na AC dla nowych klientów!

Zapraszam do kontaktu:


609-738-428


Mogę policzyć w różnych wariantach samo oc, oc + jakiś assistance, oc+ac+ass itd. Potrzebne dane auta i dane właściciela albo kontakt przez telefon i wszystko uzgodnimy telefonicznie.

Oczywiście dla forumowiczów dodatkowe zniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jak w opisie, pełne zniżki

aviva rok temu 420 oc+nnw

w tym roku propozycja 550 oc+nnw po jednym telefonie wynegocjowałem na 495 więc tragedii nie ma

wniosek z tego,że warto się targować bo na pewno jest z czego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jak w opisie, pełne zniżki

polisa kupowana nowa mc temu w cuk-u natańsza oferta mtu 650zł oc+nnw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 15 lat jak pamietam składki na oc stały praktycznie w miejscu a nawet malały, wcześniej miałem 10 lat jeden samochód to spadały mi w dół .Teraz posiadam od 5 lat to samo auto i spadały składki do tego roku, Rok temu płaciłem 430zl na cały rok płatne w ratach ta sama firma w tym roku przysłała mi oferte 730zl co śmieszniejsze agent w tej samej firmie wyliczył mi 580 zł. Zmieniłem firme i mam 550zł.Przegapiłem bo jakbym agencje zmienił myśle ze w 480zl maks wyrobiłbym sie. Agencje szanują bardziej nowych klientów niz stałych duże zniżki można dostać wtedy ale jak dobry agent to zawsze wymyśli i dla swojego klienta kombinacji mnóstwo :D:D.

Porównywanie cen z miast obok siebie nie ma sensu a z całej polski tym bardziej a propaganda oszukańczych redaktorów w tv jest śmieszna a polacy to chwytają przykład. Złapali kolesia na wywiad który żali sie że kupił auto które miało oc 450zł i myśłał że tyle i on zapłaci a jemu ta sama firma policzyła 3500zł :D:D:D i zwalił redaktor wine na podwyżki firm .Szkoda że nie dodał te to inny rejon ubezpieczeniowy inne miasto inne stawki może nowy nabywca nie miał 25lat to zwyżka może nowy nabywca nie miał zniżek .

Zniżki w nie których firmach są nawet za to że ma się dzieci że ma się aktualny przegląd że ma się ubezpieczony dom w tej firmie. Kiedys agent ubezpieczył mi mienie ruchome w domu za 20zł składki a w zamian dostałem 40zł zniżki .Dobry agent dużo może bo wznowienia z firm przychodzące listownie to wydruk komputera i często można u agenta dostać niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżki w nie których firmach są nawet za to że ma się dzieci że ma się aktualny przegląd że ma się ubezpieczony dom w tej firmie. Kiedys agent ubezpieczył mi mienie ruchome w domu za 20zł składki a w zamian dostałem 40zł zniżki .Dobry agent dużo może bo wznowienia z firm przychodzące listownie to wydruk komputera i często można u agenta dostać niższe.

Dokładnie jak kolega napisał !!!!

Trzeba liczyć dla każdego indywidualnie bo są różne sposoby obniżenia składek jak kolega napisał, ale czasami rzeczywiście wznowienia są nie do pobicia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło za 2 samochód Seicento 1108 ccm, 60% zniżek, ubezpieczenie do 30.03.2017 nowe ubezpieczenie 481 w AXA, było 280 zł czyli podwyżka o 70%. Mam więcej niż 26 lat, mam kilka pojazdów i max zniżki. Jeżeli jeszcze w przyszłym roku ma to pójść do góry o 30% to zostanie 1 samochód w rodzinie i koniec. Stawki zaporowe się zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia OC w AXA. Płaciłem 278 zł - dzisiejsza propozycja 570 zł. Wzrost o 100 %.......bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycje przedłużenia OC w AXA. Płaciłem 278 zł - dzisiejsza propozycja 570 zł. Wzrost o 100 %.......bez komentarza.

Nie rozumiem dla czego się tak dziwisz?? Wszędzie bębnią o podwyżkach, a tu takie zaskoczenie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...