Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenony vs Policja


Sidżej

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też to denerwuje, ale co zrobić? Prawda jest taka, że Policja ściga takich delikwentów w dużych miastach. Na wsiach nie widzą potrzeby... Coraz więcej ich widać jak lansują się xenonami . Pół biedy , gdy jest na soczewce. Gorzej jak bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie też to denerwuje, ale co zrobić?

Ucinać takie dyskusje w zarodku ;) Takie tematy powinny być usuwane... Żeby nie można było łatwo znaleźć odpowiedzi co założyć, żeby mieć.

Albo się kupuje auto z fabrycznym ksenonem albo nie ... Za całą resztę rzeźby należało by zabierać dowód i mandat , taki żeby więcej nie kusiło... Tak samo za "dzienne" we wszelkiej maści ledach , które widać z 10 metrów a nie 300 jak zwykłe światła mijania...

Jak rano jeżdżę do pracy zanim świta to mam wrażenie, że ludzi stać na jakieś chińskie badziewie a nie stać na zwykłe porządne żarówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum by dyskutować, a zresztą Mentalność i pomysłowość Polaczka jest zdumiewająca, więc i tak znajdą się sposoby :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrol szukał pod maską plątaniny kabli ale jak zobaczyli, że nie widać ingerencji w instalację puszczali bez konsekwencji.

Szczęście to nie argument.

ucinam w zarodku :)

Edytowane przez valent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się kupuje auto z fabrycznym ksenonem albo nie ... Za całą resztę rzeźby należało by zabierać dowód i mandat , taki żeby więcej nie kusiło... Tak samo za "dzienne" we wszelkiej maści ledach , które widać z 10 metrów a nie 300 jak zwykłe światła mijania...

Też tak uważam. Nie ma "zmienię na miejscu". Co to k....a? Przypadkiem mi się zamontowały? Zmienianie na miejscu dotyczy z założenia usuwania usterek doraźnych, powstałych bez wiedzy kierowcy i mogących wystąpić spontanicznie. Padła żarówka oświetlenia tablicy? No to nie ma sprawy. Ostatnio w Płocku policja bardzo uprzejmie poinformowała mnie, że mi mijania jedno nie działa i wskazała drogę na najbliższą stację, gdzie mogą sobie zakupić. Tyle.

Ale zenki? Co ma być podstawą? "Se założyłem i szukam zderzaka ze spryskami na forum"? Bez jaj. Napierdala po oczach innym palnikami od Zeo Hyun Tonga, bo tak jest fajnie i bezpiecznie.

A już buraki, bo inaczej się tego nazwać nie da, bujające na przeciwmgłowych w roli dziennych powinny być z marszu odsiewani -widać ich na kilometr no ale jak statystyka jest ok, to co się wychylać na patrolu...

Synowi kolegi w wakacje dowalili za dodatkowe lampy na terenówce. Prawidłowe przeciwmgłowe. Założył dla stylu ale nie podłączył -"światła niesprawne -mandat". Chyba mu dowód wzięli ale coś kręcił i się nie dowiedziałem ostatecznie. Zero gadki, że sam założył hihi. Są? Mają działać.

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...