Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda we wnęce pompki centralnego oraz po dywanikiem pazażera


Kamil Roski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam pytanie, czy ktoś zmagał się z podobnym tamatem:

Pierwszy objaw - woda pod dywanikiem pasażera, z tyłu po prawej. Myślałem, że to próg, zakleiłem taśmą, dosuszyłem i było ok, do czasu.

Drugi objaw - woda wokół pompki centralenego zamka. Uszczelniłem klosz reflektora tylnego, jest suchy. Jednak woda dalej się gromadzi wokół pompki, wygląda to nawet, jakby w rogu wyciekała od dołu.

Pytanie, czy możliwe jest aby woda, która była wokół pompki, dziurą/kanałem na przewody elektryczne płynęła pod dywanik pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej możliwe. A jeśli chodzi o mokrą podłogę to tematów na forum jest bardzo dużo. Zapchane odpływy pod aku i serwem, nieszczelna szyba, przeciek między obudową filtra kabinowego a podszybiem, przejście linki maski, nieszczelna szyba. Powiem tylko, że ja walczę z problemem wody od roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej możliwe. A jeśli chodzi o mokrą podłogę to tematów na forum jest bardzo dużo. Zapchane odpływy pod aku i serwem, nieszczelna szyba, przeciek między obudową filtra kabinowego a podszybiem, przejście linki maski, nieszczelna szyba. Powiem tylko, że ja walczę z problemem wody od roku..

Dziękuję za odpowiedź, odpływy sprawdziłem - są drożne.

W lipcu wody miałem tyle, że była powyżej poziomu dywanika przy pasażerze z tyłu, a pompka centralnego była tak mokra, że światła zaczęły awaryjne wariować.

Chcę to załatwić przed zimą. Jutro mam wizytę u blacharza-mechanika, zobaczę co on wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co tam wyszło :)

Szyba, boczna - trójkątna. Była wymieniana (poprzedni właściciel) i została źle założona. Czekam na deszcz by sprawdzić czy przełożenie pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...