Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żarówki LED H7


KoD1K

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, greg24 napisał:

odgrzeje temat. Obecnie jeżdżę na night breakach,,,i nie ma tragedii ale zastanawiam się czy dać 120zl na kolejny zestaw czy może właśnie zastosowac taki zestaw led ale pytanie jaki polecasz ? jest tego troszkę 

nie chcę w ciemno kupować zestawu za 300zl z mocą 80w jeśli np ten
http://allegro.pl/zestaw-led-cree-h11-60w-7200lm-zarowki-3-gen-fv-i6101376487.html?reco_id=507cf1d7-39bc-11e7-8b9e-02a0cd4b9c7e&ars_rule_id=201

będzie wystarczający

Ja mam znaczy miałem bo narazie nie mam auta taki zestaw z siateczkami zamiast wentylatorow. Ciekawe czy wlasnie wentylatory nie bedą powodować jakiś zakłóceń. Aa i jak dołożyłem sobie pełnego fisa to pokazywało przepalone żarówki. Zamówiłem rezystory z chin za 15 zł ale jeszcze nie doszły. U nas koło stówki kosztują. Najlepiej zagadaj z kimś ze sklepu że weźmiesz ledy na jeden dzień i potestuj. Przejedz się w nocy, w deszcz i jak bedzie coś nie tak to po prostu oddasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kiedrus napisał:

Ja mam znaczy miałem bo narazie nie mam auta taki zestaw z siateczkami zamiast wentylatorow. Ciekawe czy wlasnie wentylatory nie bedą powodować jakiś zakłóceń. Aa i jak dołożyłem sobie pełnego fisa to pokazywało przepalone żarówki. Zamówiłem rezystory z chin za 15 zł ale jeszcze nie doszły. U nas koło stówki kosztują. Najlepiej zagadaj z kimś ze sklepu że weźmiesz ledy na jeden dzień i potestuj. Przejedz się w nocy, w deszcz i jak bedzie coś nie tak to po prostu oddasz.

Na allegro najtansze sa za 150zl i maja 3600lm 

Jaki masz model i serio dałeś 100zl?

Zerknij na allegro i podrzuć link jak zobaczysz coś podobnego do twojego zestawu

No i ostatnie pytanie. Jakie masz odczucia podczas jazdy na tym sprzęcie? Dają radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg24 napisał:

Na allegro najtansze sa za 150zl i maja 3600lm 

Jaki masz model i serio dałeś 100zl?

Zerknij na allegro i podrzuć link jak zobaczysz coś podobnego do twojego zestawu

No i ostatnie pytanie. Jakie masz odczucia podczas jazdy na tym sprzęcie? Dają radę?

Stówke rezystory u nas chodzą żeby błedu spalonej żarówki nie pokazywało. Ja dałem za swój zestaw 230 zł. Napisałem na priv do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz jest moda na H7 LED ale jeszcze trzeba wiedzieć jakie wybrać by to nie oślepiło innych i świeciło zacnie dobrze.

Jak ktoś wie jakie są polecane to chętnie zaryzykuję i zakupię 

Edytowane przez Sajmon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 21:34, Sajmon89 napisał:

 

Teraz jest moda na H7 LED ale jeszcze trzeba wiedzieć jakie wybrać by to nie oślepiło innych i świeciło zacnie dobrze.

Jak ktoś wie jakie są polecane to chętnie zaryzykuję i zakupię 

Ja mogę Ci polecić Ledy firmy Osram H7 naprawde ładnie świecą. Miałem okazję testować i byłem zadowolony. Jedyne co mają na minus to brak homologacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...