Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przegięli z cena B9 bo w Ingolstadt zatrzymali trzecia zmianę produkcji A4. Ta jest koniem pociągowym marki...

O jeszcze innych problemach Audi można przeczytać w dzisiejszym Sueddeutsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z cena tylko z wyglądem który jest nijaki, ludzie w salonach robia duze oczy jak im sie mowi ze to nowy model.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kwota ponad 200kpln za nowe A4 to nieporozumienie...

Nie mówiąc już o kwotach 250kpln a nawet więcej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegieli i z ceną i z wyglądem :)

auto, które praktycznie nie różni się, oprócz, dwukrotnie wyżej ceny :decayed: od mniejszego A3 sedan, nie może być hitem sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tym wyglądem. Wnętrze jest świetne. Zewnętrznie rewolucja była może z B2 na B3(80). Później to tylko ewolucja. No, może B8 tez był skok. Dlatego właśnie kupuje się A4 ze B6 do dzisiaj przyzwoicie wygląda pomimo niemal pełnoletności. Ale trzeba być naprawdę fanem żeby wydać prawie trzy paczki za niewiele więcej miejsca jak w golfie. Strasznie długo "dumali" nad tym modelem wiec i koszty rosły. Nawet przy 20% (co graniczy z cudem) z wmiarę wypasem cena robi się kosmiczna.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze A3 czy Q3 to jakaś pomyłka, która odstaje od pozostałych modeli.

Sprawie wrażenie bardziej tandetnego niż w Golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba przegięli z cena B9 bo w Ingolstadt zatrzymali trzecia zmianę produkcji A4


Nie tylko likwidują nocki. Z tego co wiem druga zmiana też ma zostać ograniczona w połowie.
Do tego 2500 pracowników z pośrednictwa pracy ma być na dniach zwolnionych.
Obcinane są premie roczne. Do tego Audi w okresie świątecznym ma mieć przerwę aż 5 tygodniową. Czego nigdy nie było.
Teraz nawet na długi weekend linie mają być zatrzymane.
Produkcja Q5 zostaje przeniesiona do Meksyku. Coś też słyszałem o A4 ale to niepotwierdzone info. W zamian będą produkować Q2.



Sprzedaż nowej A4 we wrześniu jest o 20% wyższa niż przed rokiem.
Dalej jest liderem w swoim segmencie premium . http://www.donaukurier.de/lokales/ingolstadt/Ingolstadt-Audi-DKmobil-Audi-kuerzt-die-Produktion-im-Stammwerk;art599,3282291
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili ostatnio korektę cenową na pakiety Comfort oraz Technology. Ceny spadły o około 2000zł. Aktualnie jest też dobra oferta na leasing. Dają 15% rabatu każdemu klientowi.

Niech niektórzy nie zapominają, że auto to nie tylko wygląd zewnętrzny, a w B9 jest naprawdę napakowane dużo nowych rozwiązań, co z kolei musiało się przełożyć na cenę końcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś też słyszałem o A4 ale to niepotwierdzone info.

to chyba akurat mało możliwe, bo dla nowego A4 powstała przecież nowa hala produkcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upadli na głowę

dosłownie

a pewnie VC robiony w Chinach kosztuje 5-10 dolców

jako opcja to ile?

1500 ojro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadler pewnie poleci. A na odchodne kilka baniek przytuli... Centrum projektowe- konca nie widać, elektryczne R8 wtopa, i gwoźdz programu: Ameryka:o

To wszystko kosztuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 e-tron zabiła cena. Trzeba było dać za niego bańkę euro :) Ciała dał też marketing. Nigdzie w konfiguratorze nie było tego auta. Żadnych materiałów promocyjnych. Żeby go kupić musiałeś jechać do producenta :) Z tego co pamiętam sprzedało się ze 100sztuk tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu maleństwo Q2 z bazową ceną powyżej 100tys zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q2 to nawet jakoscia sie nie broni, ten plastik na drzwiach to jakas zenada, mam nadzieje ze skonczy jak A2 swojego czasu i przypomni OOOO ze az tak w uja grac nie wypada za klientami i cena za swoje produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny oglądałem Q2.. wersja za 188k (!) i ani grama tapicerki na drzwiach! Plastik-fantastik... pogięło ich totalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam nadzieje ze skonczy jak A2 swojego czasu
A2 było z amelinium :) i trzyma cenę do dzisiaj. A Q2 będzie gnić najpóźniej za 4 lata jak wszystko inne. Tez wróżę kaczkę niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...