Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki gumowe ORI


petrosdbz20

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czas zaopatrzyć się w gumowe dywaniki na zimę. Celowałem w oryginał, ale nie mam rozeznania.

Czy te:

http://allegro.pl/oryginal-dywaniki-guma-przod-tyl-audi-a4-b6-b7-kpl-i6359201791.html

są ori? Czy warto w ogóle brać ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do tematu, który rozpocząłem wiele lat temu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39065-dywaniki-petex-schonek-czy-oryginalne-z-aso/

Kupiłem wtedy oryginalne z ASO i do tej pory nic się z nim nie stało a auto przejechało jakieś 160 tyś km. Posiadam jedne komplet dywaników, więc są cały czas w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem. Nie ma porównania z podróbkami, które brałem kiedyś do B5. Zero smrodu gumy, dopasowane co do milimetra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem ori gumowe w promocji w ASO za chyba 199zł ale niestety nie mogę powiedzieć o nich dobrego słowa jeśli chodzi o trwałość.

Owszem ładne, dobrze dopasowane, nie śmierdzą ale dywanik kierowcy już po pierwszym sezonie miał ubytki gumy zwłaszcza w miejscu gdzie się piętę na pedale gazu opiera i to dość duże, nie wytarcia tylko jakby takie wyszczerbienia (szkoda że nie zrobiłem zdjęć po tym pierwszym sezonie).

Mógłbym pomyśleć, że może to w jakichś butach szczególnie ostrych jeździłem ale brat tez kupił tylko do A3 i to samo niestety...

Dla porównania miałem PETEX-y wcześniej i pod względem trwałości o niebo lepiej niż ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doswiadczenia powiem, źe moje oryginały w b6 przelatały 7 lat i sprzedałem po zmianie auta Koledze z forum i chwali sobie ich jakość nadal .

Bardzo jestem ciekawy dlaczego tak narzekacie na ich jakość. Czyźby były zrobione z innej gumy?

Btw.

Kupilem do b8 oryginały i po dwóch latach uźywania są jak nowe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 komplety ori i oba dywaniki kierowcy po jednym sezonie skończyły z dziura.. duża w tym zasługa damskich obcasów

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim samochodzie są od 15-tu lat te same gumowe dywaniki z jakimi wyjechał z salonu. na tym od kierowcy widać lekko, że nie jest nowy. Nic ponad to. Pozostałe mógłbym sprzedać jako nowe i poza datą produkcji 2001 nikt by się nie połapał pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...