Skocz do zawartości
IGNOROWANY

300000km


izol84

Rekomendowane odpowiedzi

19cb7c9df5090c3895d6798f277920e4.jpg

To dużo jak na auto z 2001 roku,1,9tdi awx??w moich rękach od trzech lat kupiony z przebiegiem 241000km.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kierownicy wniskuje cos przed 400 tys km,

Kierownica tak wyglada bo niemiec inwestowal w samochod, a nie krem do rak :grin:

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AHU niby ma 419 tyś km i ma się bardzo dobrze..lecz jaki jest jego ori przebieg wie tylko silnik.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po kierownicy wniskuje cos przed 400 tys km,

Hmmmm. wróżka ???


To dużo jak na auto z 2001 roku,1,9tdi awx?

Wszystko zależy od wcześniejszego użytkowania i szczęścia.

Się dobrze trafi to może i drugie tyle pociągnie czego twojej i mojej życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich specy to człowieku nie znajdziesz nigdzie indziej, nawet będą wiedzieć, że mało powietrza masz w lewym kole po tym zdjęciu. Żenada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi TDI tak tylko zapytalem bo akurat dzisiaj mi te 300 wpadlo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A tak na marginesie to na popularnych serwisach aucyjnych dużo b6 nie przekracza 200tys i to z De.taka ciekawostka.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak na marginesie to na popularnych serwisach aucyjnych dużo b6 nie przekracza 200tys i to z De.taka ciekawostka.

To teraz pojechałeś po całości :facepalm:

Pobudka kolego.

Jaki niemiec sprzedaje auto z takim przebiegiem.

Chyba że po spotkaniu z czołgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mojemu mechanikowi powiedziałem że pykło mi 300tyś, to się zapytał który już raz :) - tyle w temacie

Audiki, Passaty, TDI-ki po 3-4latach w niemczech muszą mieć 200tyś km, są wyjątki, ale to wyjątki...

Dwa ostatnie tematy które przechodziły mi przez ręcę...

- 2 letni Passat TDI Niemiec -180tyś km, Audi A4 z 2009r. ostatni wpis serwisowy 2013 rok - 230tyś przebiegu (średnio miała walone 70 na rok)

Ja powiem jeszcze tyle... że ojciec w służbowym Oplu Corsie 1.2 z salonu nawalił przez rok 70tyś... więc 70tyś rocznie dla takiej Audi TDI z salonu to żadne przebiegi...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie , przestańcie bo już nie mogę tego czytać ze diesle w Niemczech kupuje się tylko na trasy itd ze auto po 2,3 lub 4 latach musi mieć nastukane 200 tyś bo to diesel.

Zgadzam się że są takie auta np ostatnio oglądałem 2 letnie b8 z przebiegiem 200+ tyś. Wyglądało prawie jak nowe. Idealna opcja dla polskiego handlarza i cofnięcie licznika o 100 tyś. No ale są też Ludzie normalni którzy nie używają tych samochodów w celach zarobkowych lecz do jazdy na co dzień do sklepu i po bułki do piekarni. Z tego co zauważyłem to idąc przez miasto słyszę w większości dźwięk diesli w przejeżdżających samochodach :)

Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wszystko wpływa tyle zmiennych ze nie da się zgeneralizować tego problemu.
Ja w swojej poprzedniej B6 miałem 290 tyś jak sprzedawałem, 1.9tdi BKE 115km, gość kupił i tłucze ją już 1,5 roku bez wkładu i ma coś około 330 tyś. Auto wyglądało w 90% jak nowe w środku, jak ktoś chce to niech ogarnie mój temat, gdzieś jeszcze musi być na forum. Jak kupiłem to miała ok. 264 (nie pamietam dokładnie), a latała po kraju już jakiś czas. Wiem, że siedział jeszcze fabryczny zawias i dwumas. Jak mi sie spierniczyły podnośniki szyb (w przeciagu 2 miechów lewy i prawy) to pierwszy raz zaglądałem pod tapicerke. W obecnym samochozie dziś pykło mi 301 tyś, jest to bmw e60 525d. Dwumas zmieniłem przy 280, ale jeszcze nie wymagał natychmiastowej wymiany (akurat leciałem na trase 2k km w jedną stronę i nie chciałem ryzykować). 300 tyś prawdziwego przebiegu to nic na auto, musicie w końcu do tego dojrzeć, po uczciwie ciężko potem sprzedać takie auto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...