Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komunikat na FISie OLDRUCK


team111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeszukałem forum nie znalazłem dlatego postanowiłem ząłoztyc nowy wątek z tym problemem.

Kika dni temu pojawił się u mnie w a4 komunikat na fisie OLDRUCK na czerwono a nad napisem olejarka(konewka) z kapiacym olejem pierwwsze co spr. stan oleju był troszke niski ale nie po nizej minimum po chwili dolałem oleju , ale nic to nie zmieniło nastepnie wymieniłem czujnik ciśnienia oleju niestety nie pomogło nadal swieci napis OLDRUCK oraz ta konewka, zmierzyłem ciśnienie oleju (na zimnym silniku) było było bardzo dobre po wcisnieciu czhecka badź tego kluczyka obok checka na zegarach pojawił sie napis MOTOR ABSTELLEN OLSTAND PRUFEN, który po kilku sek. zgasł i powtórnie pojawiła sei konewka z kapiącym olejem, chciałbym nadmienić ze silnik pracuje bez zmaian czyli nic w nim sie nie tłucze nie stuka nie puka nie kopci normalnie sie nagrzewa przyspiesza również normalnie czy ktoś moze miał taki przypadek? i wie co na to zaradzić jesli tak prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kilka lat temu podobnego problemu szukałem w Skodzie Fabia 1.4 16V - panewki główne wału korbowego się porezały -silnik pracował poprawnie. Ludzie kupili auto sporo nim pojezdzili było ok...przyjechali na wymianę oleju i na drugi dzień wrócili Stało się to po wymianie oleju -najprawdopodobniej silnik był zalany jakimś Motodoktorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...