Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co warto sprawdzic przez łącze ???


dirty8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w tej chwili wracam od magika, bylem tam w celu sprawdzenia ewentualnych błędów i skasowania 2 inspekcji . Przy okazji chcialem odrazu sprawdzic cisnienie turbawki i zrobić logi, jednak magik okazal sie tylko krzykaczem ( odrazu krzyczal stówkę za usługę) a co do pomiarów stwierdził ze potrzebuje sie przygotowac i bedzie mogl mi pomoc dopiero jutro rano

W takim razie chcę dobrze spożytkować wydaną stówkę i zajać magikowi troche wiecej niż 5 min . Podpowiedzcie o co go moge jeszcze pomeczyc o co pytac i co sprawdzic

\DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napewno przepływomierz i ciśnienie doładowania (od turbawki), powiedz mu, żeby zrobił dokładne logi i przeanalizował je z tobą na spokojnie. Oczywiście wrzuć je na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wrzuć je na forum :)

właśnie, weź wydruki/pliki czy co tam będzie.

Dodatkowo oprócz tego co hack pisze, może warto sprawdzić przygotowanie mieszanki i sondę lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest grane ??? Magik stwierdził ze przez noc nic madrego nie wyczytał i nie pomoze mi bo nie wie jak !!!

Próbując jeszcze sie chyba desperacko ratować , kazał otworzyc maske po czym stwierdził ze ciśnienie turbo mozna zmierzyc tylko czysto mechanicznie przy pomocy nanometru.

Jednak ja pewny swego podjechałem ulice dalej do elektromechanika i tu znow zonk !!!

Na słowo "logi" zareagował tak... :rolleyes: a co do turbawki stwierdził ze tez sie nie da !!!

Jaja jakies normalnie

:twisted: :evil::rolleyes: :redface: :bicz: :confused: :eek: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do nas do Lublina CTV ci wszystko sprawdzi :lol::lol: zrobisz sobie wycieczke przez całą Polskę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do nas do Lublina CTV ci wszystko sprawdzi :lol::lol: zrobisz sobie wycieczke przez całą Polskę :wink:

Serdeczne dzieki za zaproszenie , ja rowniez zapraszam klubowiczow na wyspe , wynajmyjemy z mamuśka pokoje 500m od morza , dla klubowiczów oczywiscie super znizki:)

Acha nie zapomnijcie laptopa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanicznie przy pomocy nanometru

albo źle usłyszałeś, albo ten majster naprawdę noga jest...

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=76986#76986

nie masz dostępu do laptopa dirty8 ? Nawet kolegi czy koleżanki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo źle usłyszałeś, albo ten majster naprawdę noga jest...

i jedno i drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty8, tu masz instrukcję co i jak zrobić LOGI

PS

z zaproszenia na wyspę z chęcią skorzystam, ale to dopiero jak będą lepsze warunki atmosferyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty8, zmień magika

Pojechałem w drugie miejsce , tu z kolei :cytuje :"do pomiaru ciśnienia turbo potrzebny jest specjalny przyrząd, i innym wypadku pomiary nie bedą precyzyjne"

:eek: i poszedlem sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz specjalistów w tym Świnoujściu :frown: , odłóż kilka groszy i kup "starego" laptopa + kabelek i będziesz sam sobie diagnozował auto na wszystkie sposoby :)

żaden "mechanik" nie będzie robił z Ciebie osła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz specjalistów w tym Świnoujściu , odłóż kilka groszy i kup "starego" laptopa + kabelek i będziesz sam sobie diagnozował auto na wszystkie sposoby :)

żaden "mechanik" nie będzie robił z Ciebie osła

zdecydowanie popieram ten pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...