Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rewelacyjny środek do czyszczenia układu wtryskowego Diesla


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie kupilem 2 sztuki do swoich aut. Tomek pracownik powiedzial, ze po wyjezdzeniu baku musze zmienic filtr paliwa. Na pewno? Wymiane filtrow mam za 10000km wiec moze wtedy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak masz niedługo wymianę to nie ma takiej potrzeby, choć pewnie trochę "syfu" na filtrze po tej operacji będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz niedługo wymianę to nie ma takiej potrzeby, choć pewnie trochę "syfu" na filtrze po tej operacji będzie :)

10000km to nie tak niedługo :) W Superbie już czuję różnice (przebieg 315kkm, AWX zrobiony na 177KM), w Audi nie mogę się jeszcze wypowiedzieć bo nim nie jeżdżę aktualnie. w Skodzie miałem 1/3 baku i widać, że im mniej paliwa tym intensywniej to działa. poprawiło się odpalanie, lepiej reaguje na gaz. co prawda wcześniej tez nie mogłem narzekać, ale teraz jest jeszcze lepiej. W Audi jestem ciekaw czy spadnie korekcja na wtryskach, celowo przed wlaniem sprawdziłem jaka jest. teraz pytanie kto ma chwilę, kompa i kabel, żeby mi to sprawdzić jak trochę kilometrów będzie przejechane (mogę dojechać gdziekolwiek w wawie to jeszcze trochę km dojdzie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Promocja Zimowa;

Przy zakupie środka Datacol ON płyn do spryskiwaczy gratis!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoją opinią nt środka....

Cudów się nie spodziewałam, ze względu na ogólnie bardzo dobry stan silnika, nie widzę jakiejś znaczącej poprawy, chociaż może faktycznie jak ktoś pisał już wcześniej, lepiej odpala na zimno (po prostu pracuję rowniej, wcześniej potrafiło go czasami zatrząść). Jeśli ma to na przyszłość w jakiś sposób "zakonserwować" pompki czy całą resztę układu paliwowego to czemu nie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepszym rozwiązaniem jest dodanie go do nowego filtra paliwa, tzn zalać na full? Ciekawe czy jest lepszy od Forte...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek radził żeby wlać na 35-40 litrów ropy wyjeździć to i wymienić filtr na nowy, tak też zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, dawid93 napisał:

Widze tutaj pare juz pozytywnych komentarzy, moze rowniez sprobuje.

Pewnie, nic nie zaszkodzi, a raczej będziesz pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 17:41, cacek89 napisał:

Tomek radził żeby wlać na 35-40 litrów ropy wyjeździć to i wymienić filtr na nowy, tak też zrobiłem

Tomek cytuj rzetelnie i nie wprowadzaj zamętu.

"Dawka o pojemności 300ml zostaje wprowadzona do zbiornika z co najmniej 15 litrami paliwa, lub do nowego filtra oleju napędowego, żeby uruchomić obwód."

Ale odbiegając od tego: napisz jaki skutek?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 10:07, cacek89 napisał:

Podzielę się swoją opinią nt środka....

Cudów się nie spodziewałam, ze względu na ogólnie bardzo dobry stan silnika, nie widzę jakiejś znaczącej poprawy, chociaż może faktycznie jak ktoś pisał już wcześniej, lepiej odpala na zimno (po prostu pracuję rowniej, wcześniej potrafiło go czasami zatrząść). Jeśli ma to na przyszłość w jakiś sposób "zakonserwować" pompki czy całą resztę układu paliwowego to czemu nie... 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nie komentuję z zasady róznej maści opinii a to może i źle bo sam opieram się recenzjach innych podczas zakupów. Więc postanowiłem dwa zdania od siebie umieścić na temat tego preparatu.

Autko ma juz swoje lata, choc narzekac nie mogę na noworoczne wymianę oleju pomyślałem o prezencie dla mojego auta, bo zauważyłem że jak depnę to zasłonkę potrafił zrobić za mną a i nigdy mu niczym nie pomagałem nawet zimą - więc dotsał decotal.

No i powiem szczerze że zaskoczyło mnie to co po jakimś czasie zaobserowałem. Auto nie robi zadymy jak wcześniej, jest bardziej podatne na pedał gazu, z paleniem nie było problemu wieć tu nie powiem nic nowego.

Ale naprawdę warto zastosować ten środek bo jak dla mnie to róznica widoczna jest i to znaczna, A jeszcze jak ktoś tankuje róznej maści paliwa, a koledze trafiło się niby na polecanej stacji potankować troszkę to za 800 zł na płukanie układu sie umówił, więc pod tym względem warto dać mu na płukanie coś od czasu do czasu.

Ogólna ocena na 5+, szóstki nie dam bo cena jest wysoka ale czym ona raz na rok żeby autu sprawic radość.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem, przed majówką zalewam, a po majówce dam opinię.

U mnie przy depnięciu zostaje za mną chmura dymu więc sprawdzimy czy i w jakim stopniu ten problem będzie wyeliminowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do AFNika LM na zamknięty obieg. Same plusy, reakcja na gaz, wielki pozytyw. Podejrzewam że po tym środku to samo by było. Także nie ma bać się, tylko lać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Zalałem ten specyfik do baku jak waha była w połowie. Wyjeździłem prawie do zera po trasie Warszawa-Augustów-Warszawa. Wymieniłem filtr paliwa, zrobiłem 1000km.

Opinie ? Jak dymił tak dymi przy depnięciu. Czy silnik chodzi jakoś bardziej gładko i równiej ? Nie. Jedyne co to mam wrażenie, że trochę ciszej. Czy Lepiej reaguje na pedał gazu ? Tak samo.

Ogólnie nie zdziałał cudu bo zależało mi głównie na wyeliminowaniu bądź ograniczeniu dymienia. Reszta rzeczy o których pisali inni u mnie nie miała miejsca ale może dlatego, że nie mam z tym problemów (nierówna praca silnika itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2017 o 22:39, marec-ki napisał:

No więc tak. Zalałem ten specyfik do baku jak waha była w połowie. Wyjeździłem prawie do zera po trasie Warszawa-Augustów-Warszawa. Wymieniłem filtr paliwa, zrobiłem 1000km.

Opinie ? Jak dymił tak dymi przy depnięciu. Czy silnik chodzi jakoś bardziej gładko i równiej ? Nie. Jedyne co to mam wrażenie, że trochę ciszej. Czy Lepiej reaguje na pedał gazu ? Tak samo.

Ogólnie nie zdziałał cudu bo zależało mi głównie na wyeliminowaniu bądź ograniczeniu dymienia. Reszta rzeczy o których pisali inni u mnie nie miała miejsca ale może dlatego, że nie mam z tym problemów (nierówna praca silnika itp).

Cześć,

masz program czy auto w serii, jak jest trochę podlane to raczej nie da się do końca wyeliminować problemu "bączką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten środek można stosować bezpośrednio do czyszczenia? tzn nie dodawać do baku lecz podłączyć do pobierania przez pompę tandemową w miejscu filtra paliwa? Widzę na stronie producenta że jest urządzenie które podłączają bezpośrednio przy silniku. Czy w takim przypadku preparat sotosowany jest sam czy mieszany w odpowiedniej proporcji z ON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zalecane jest dolanie do zbiornika paliwa, choć wiem że są osoby, które stosowały ten środek bezpośrednio i było ok.

Efekty zadowalające :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprzedaż preparatów Datacol;

Przy zakupie 3 szt.  czwarty gratis, także zgadujcie na zakupy w kilka osób i cena wyjdzie dużo bardziej atrakcyjna.

Ilość sztuk ograniczona.

Aktualna cena 78 zł, wysyłka po wpłacie na konto gratis, pobranie 12 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...