Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki na tył + subwoofer w boczek


miszaq92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam autko bez nagłośnienia w tylnych drzwiach i to właśnie chciałbym zrobić, czy trzeba coś kombinować z kablami czy one już tam będą w miejscach na głośniki? i drugie pytanko czy jeśli nie mam subwoofera w boczku to czy mogę go podłączyć normalnie czy też trzeba bawić się z kablami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a radio masz standardowe czy jakieś inne niż audi zamontowane ?

inne, kupiłem nowe Sony 4x55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to przy takim radiu jeżeli masz wzmacniacz oryginalny audi to potrzebna przejściówka

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product

chociaż nie wiem czy to dobrze gra ja przerobiłem sam wzmacniacz w środku.

kable od tylnych głośników drzwi i sub masz poprowadzone do tyłu a tam dalej poprowadzone kable sygnałowe i zasilania do przodu do radia, także jeżeli tak jak piszesz nie masz oryginalnego wzmaka to możesz wykorzystać przewody zasilania i sygnałowe i podpiąć z tyłu jakiś swój wzmacniacz i dopiero do twojego wzmacniacza podpiąć kable te co są na głośniki tył i sub.

i chyba raczej masz głośniki w drzwiach po prostu nie grają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to przy takim radiu jeżeli masz wzmacniacz oryginalny audi to potrzebna przejściówka

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html?reco_id=c548bee9-88d1-11e6-8099-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product

chociaż nie wiem czy to dobrze gra ja przerobiłem sam wzmacniacz w środku.

kable od tylnych głośników drzwi i sub masz poprowadzone do tyłu a tam dalej poprowadzone kable sygnałowe i zasilania do przodu do radia, także jeżeli tak jak piszesz nie masz oryginalnego wzmaka to możesz wykorzystać przewody zasilania i sygnałowe i podpiąć z tyłu jakiś swój wzmacniacz i dopiero do twojego wzmacniacza podpiąć kable te co są na głośniki tył i sub.

i chyba raczej masz głośniki w drzwiach po prostu nie grają ?

Zaraz, czyli rozumiem że głośniki z tyłu mam tylko potrzebny jest ten moduł żeby zagrały? :D jeśli tak to było by świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma 2 rodzaje systemów audio. Słabszy do którego pasuje ten moduł i mocniejszy Audio Bose System - do którego ten moduł nie pasuje.|

musisz rozebrać i zobaczyć jaki wzmacniacz masz z tyłu. lub zrobic i wrzucic foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepne sie pod temat

Kupiłem niedawno takowe cudo a w nim radio RNS-E, w tylnej półce jest głosnik, w drzwiach nie wiem bo nie sprawdzałem ale problem polega na tym ze tył nie gra, nie wiem gdzie jest lub gdzie powinien byc wzmacniacz itp, jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2016 o 21:16, Autoklima Belsk Duzy napisał:

Witam

Podepne sie pod temat

Kupiłem niedawno takowe cudo a w nim radio RNS-E, w tylnej półce jest głosnik, w drzwiach nie wiem bo nie sprawdzałem ale problem polega na tym ze tył nie gra, nie wiem gdzie jest lub gdzie powinien byc wzmacniacz itp, jakies sugestie?

Jeśli mówisz o głośniku(tej niby tubie oryginalnej)to w ustawieniach radia można ustawić 5 ustawień bądź wyłączyć zupełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...