Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odłączenie akumulatora


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można bez problemów odłączyć akumulator w A4, bez powodowania błędów w kompie? U znajomego w Oplu gdy odłączył akumulator na pewien czas, to po jego podłączeniu miał błędy w kompie i jedynym sposobem na ich usunięcie była wizyta w serwisie i podpięcie pod komputer.

Jak jest w A4, też są takie "szopki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie po odlaczeniu aku nic sie nie dzieje.Tylko do radia musze wpisac kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czako, do Gliwic nie mam daleko (Żory), ale nie cierpię jeździć po tym mieście :evil:

Masz kompa do tego? W sumiem to już w grudniu powinienem jechać "się podłączyć" mam In2 i poduchy gasną po 2-3 minutach.

Znajomy ma Vectrę - odłączył podczas montażu alermu alkumulator, to potem miał choinkę w środku - wszystko co mogło świecić - świeciło :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odłączałem akumulator już kilka razy i nic się nie dzieje no może oprócz tego że do radia musze wpisać kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nic się nie dzieje po odłączeniu aku., poza radiem oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd spadku napięcia wykasuje się sam po 40-tu uruchomieniach i przejażdżkach samochodem z prędkością większą niż 30km/h trwającą dłużej niż 5 minut.

Wszystkie błędy sporadyczne, które w ciągu tych 40 przejażdżek się nie pojawiły kasują się w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jeśli możesz to napisz jak dokładnie wpisuje się ten kod w radiu?

jest to już dokładnie opisane na forum, w dodatku podwieszone !

Zajrzyj do działu 'car audio'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie generalnie nic sie nie dzieje ale bląd komputer wyłapie co do poduszek mam Vaga VW toola tak ze mozemy zrobic co nieco ale tylko weekend poniewaz w poniedzialek wyjazd i bede dopiero za tydzien pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odgrzewam kotleta ale mam pytanie bo nigdzie nie moglem znaleźć odpowiedzi.

Przy odłąćzeniu akumulatora w benzynie trzeba adaptować przepustnicę.

A jak to jest w przypadku diesli? Też trzeba jakoś auto adaptować czy wystarczy samo podpiecie aku do klem i jazda w trase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odłączył mi się kabel od aku taki mały i też szyby chodzą inaczej tzn wcześniej było tak że krótkie wciśniecie guzika dawało to że chowały się same lub wyjeżdżały a tera jest tak iż trzeba cały czas trzymać przycisk da się coś z ty m zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj opuszczać szybę i trzymać przycisk do samego końca,pózniej do góry tak samo,powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...