Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączenie start stop


misku

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MiruK napisał(a):

Moduł z ali najlepszy, miesiąc temu kupiłem za 68zł z przesyłką, przyszedł w tydzień i działa świetnie.

Link można prosić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fafiks napisał(a):

Link można prosić ?

 

Kupowałem tu , teraz widzę jest już drożej , miesiąc temu ze zniżką za pierwsze zakupy wyszło mnie 68 zł razem z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione tutaj, działa bez zarzutu od ponad pół roku. Musiałem jedynie, zgodnie z instrukcją na stronie sprzedawcy, dokonać drobnej modyfikacji. Nożykiem wyciąłem 2 plastikowe prowadnice we wtyczce. 2 min pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, olekj32 napisał(a):

Kupione tutaj, działa bez zarzutu od ponad pół roku. Musiałem jedynie, zgodnie z instrukcją na stronie sprzedawcy, dokonać drobnej modyfikacji. Nożykiem wyciąłem 2 plastikowe prowadnice we wtyczce. 2 min pracy.

Dla zaoszczędzenia paru groszy nie warto kupować czegoś co nie pasuje do oryginalnej instalacji. Skoro trzeba wycinać prowadnice we wtyczce to ten moduł nie jest przeznaczony do tego modelu ! Jak zwykle druciarstwo.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SikoraEłk napisał(a):

Dla zaoszczędzenia paru groszy nie warto kupować czegoś co nie pasuje do oryginalnej instalacji. Skoro trzeba wycinać prowadnice we wtyczce to ten moduł nie jest przeznaczony do tego modelu ! Jak zwykle druciarstwo.:)

Ale piszesz o braku przeznaczenia z doświadczenia czy tak czujesz? Moduł jest przeznaczony do A4 / A5 B9. Producent korzysta z jednego formatu wtyczki, który akurat w przypadku B9 wymaga minimalnej ingerencji i po minucie zabawy pasuje idealnie do wtyczki w aucie. Nie zachęcam, nie odradzam tylko dzielę się doświadczeniem. U mnie działa bez zarzutów. Odcięcie dwóch plastikowych wąsów to jeszcze nie druciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie musiałem nic przerabiać/odcinać. Moduł s/s był p&p. Poszukaj pasującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Ja nie musiałem nic przerabiać/odcinać. Moduł s/s był p&p. Poszukaj pasującego.

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...