Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak doładowania


swiru_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Byłem u mechaniora i po podpięciu do kompa stwierdził brak doładowania. Sugerował że może to być przepływka, jakiś zaworek albo może kat zapchany, wspomniał o turbawce.

Co wy sądzicie o diagnozie? Czy nie można określić błędu dokładniej? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po podpięciu do kompa nie stwierdził czy to przepływka, czy coś innego ?

no nie wiem... słabo to widzę...

Jeśli to autentycznie brak doładowania, to szukaj przyczyn w N75 albo turbinie.

O tych rzeczach było sporo na forum, poczytasz i będziesz mądrzejszy od mechaniora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Byłem u mechaniora i po podpięciu do kompa stwierdził brak doładowania. Sugerował że może to być przepływka, jakiś zaworek albo może kat zapchany, wspomniał o turbawce.

rozumiem ze podpial kompa i raczyl sie przejechac z sendałem w podłodze :exclaim: ..... :question:

jezeli tak to sugerował bym sprawdzic szczelnosc dolotu i sprawnosc zaworka N75 .... a najlepiej jakbys zrobil logi i wkleil na forum .... :wink:

jezeli sie autkiem nie ruszyl to niech przekwalifikuje sie na wrozke .... :twisted: a Ty poszukaj sobie nowego mechanika .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to byliśmy na testach w trasie więc coś gościu kuma. Mówił jescze że trochę przepływka za mało daje ale......! jeszcze nie jest do wymiany.

Tak jak już kolega Spanky wspomniał, niech mechanior się przejedzie z Vagiem z sandałęm w podłodze. Niech podmieni na próbę tak zwany "cykacz". Całkiem możliwe, że on odcina ci turbawkę.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...