Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Lublinie montować instalację LPG?


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, gdzie polecacie podjechać w sprawie instalacji LPG, pacjent to 1.8T. Warsztatownię i P.Rogowskiego znam ale terminy mają mega długie. Kogoś jeszcze?Raczej interesuje mnie STAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam soula. daj mu chwile, bo chyba jest na wolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal do KDG, gość ma łeb i przykłada się do tego, strojenie z AFR zawsze, ja tez do niego walę, SOUL robi też bardzo dobrze, tylko szkoda że jedynie Staga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zrobiłem w Warsztatowni na Wojciechowskiej. Jestem zadowolony, podejście do klienta, czas montażu,estetyka. Cena może nie niska ale widać że chłopaki ogarniają temat, rzeczowo wytłumaczyli co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać ile zapłaciłeś i i jaki zestaw Tb zamontowali ? Może być na pw.
Pytam bo sam pod koniec kwietnia prowadzę do nich auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Panowie!

Odgrzeję trochę temat bo też się przymierzam do zakładania instalacji i nie wiem gdzie w Lublinie się wybrać. Możecie napisać jaki koszt montażu takiej instalacji no i jak się sprawuje przez ten ostatni rok? Jak sytuacja z serwisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem w warsztatowni. Jakość montażu i estetyka bez zarzutu ale podejście do klienta z konkretnym problemem tragedia. Wmawiano mi, że mam problemy z silnikiem, a nie z wtryskiwaczami, bo przecież ac w03 się nie psuje. Właściciel Radosław to zarozumialec i zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy, przy tym daje Ci odczuć, że jesteś idiotą, który nie ma o niczym pojęcia.  W czasie gwarancji zrezygnowałem z ich usług, bo nie miałem czasu i nerwów szarpać się ze "znawcami" i prosić o reklamację, której by nie uznali, bo przecież wszystkiemu jest winny zanieczyszczony gaz i to z tezetu (ich ulubione wytłumaczenie).

Mogę polecić kolegę z forum soul87, bo do niego udałem się na potwierdzenie mojej diagnozy odnośnie wtryskiwaczy. 

Co do kosztów to 1,5 roku temu za stag4qbox + czarny ac r01 + ac w03 zapłaciłem 2700. Droższa polecana opcja z czerwonym ac r01 i ewentualnie barracudy to 3000 zł, serwis co 10tys. to koszt 70zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w Lublinie a w Łąkoci 28 koło Kurowa jest dobrze polecany warsztat i serwis do LPG w regionie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...