Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe zamienniki czy używane regenerowane


chlewickip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat. Musze wymienić lub zregenerować lampy przednie soczewkowe h7. Pytanie. Czy zregenerować czy kupic nowe TYC? Na nowe Valeo niestety mnie nie stac. Czy regenerowane poswieca dluzszy czas czy tylko rok lub dwa?

A co myślicie o lampach firmy Depo?

Edytowane przez chlewickip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam regeneracje. Też regenerowałem i efekt był rewelacyjny. Płaciłem 250zł za obie (regeneracja odbłyśnika i czyszczenie całego wnętrza, bez polerki klosza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktos jakis serwis fajny w Warszawie co regeneruje?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś B5 FL, światła to była masakra!, okazyjnie trafiły się tyc`e, w porównaniu do oryginałów zjechanych to byłop niebo a ziemia choć jedna wada, nie dało się tego dobrze ustawić bo każda regulacja lampy zmieniała ogniskową tak że diagnosta już się gotował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakupiłem moją a4 miesiąc temu to przy nocnym mijaniu musialem zwalniać bo było niebezpiecznie.Wyczściłem zabrudzone soczewki włożyłem hidy 5000 k i teraz jest naprawdę super niezależnie od pogody i drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zakupiłem moją a4 miesiąc temu to przy nocnym mijaniu musialem zwalniać bo było niebezpiecznie.Wyczściłem zabrudzone soczewki włożyłem hidy 5000 k i teraz jest naprawdę super niezależnie od pogody i drogi.
A jak zaświecisz długie światła a po chwili przełączysz na mijania to też jest super?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz ladne nie polamane reflektory to tylko regenracja natomiast jesli sa w srednim stanie i po regeneracji nie bedziesz z nich do konca zadowolony to moze zamiennik depo w b5 mialem tej fimy sie sprawowaly calkiem dobrze i jakosciowo tez oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię nie stać na nowe, to regeneruj, tyle że musisz znaleźć kogoś zaufanego, co zna się na robocie. Czy Depo czy Tyc, do oryginałów im bardzo daleko ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie nowych zamienników da się idealnie zregenerować ori lub nawet zmienić projektor na coś lepszego or ori valeo . Który nawet nie wypalony słabo świeci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...