Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA


bodia777m

Rekomendowane odpowiedzi

a ile kolego płaciłes za panorame??bo sama pasta to jest 153 zł a konserwacja 231.40zl :P i bezawaryjnosci

juz nie pamietam dokladnie... jakos ok 300zl i to nic nie pomoglo. raczej odwrotnie jeszcze bardziej teraz skrzypi. na szczescia teraz zima to nie uzywam oczywiscie dachu :-)) lecz na wiosne bede musial cos z tym zrobic... a ty tez planujesz jakas konserwacje, czy moze juz cos z tym zrobiles? jesli tak to prosze napisz czy cos pomoglo... bo kur*a u mnie nawalili bialego "smaru" i nie wyglada to najlepiej :kwasny:

Ja już u siebie robiłem ale u mnie pomogło no i nie powiem było to estetycznie zrobione więc ja nie mogłem złego słowa powiedzieć no i działa jak narazie

a gdzie to robiles? chetnie bym tez tam podjechal jesli to gdzies w KRakowie

kolego robiłem w 3miescie woj Pomorskie więc nie za blisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebp9bbfj.jpg

Tym razem zmienilem olej na Motul Specific + wymiana filtrow.  Jak narazie jakiejs wiekszej roznicy nie zauwazylem w porownaniu do oryginalu. 

Wymiana 2x zarowek Xenon na oryginalne Osram.

Wymiana lozyska z przodu prawe tez oczywiscie OEM.

Na ten moment zrobilem autem ok 40tys km i nie mam tak naprawde do czego sie przyczepic. Tylko jakies drobne naprawy i wymiana filtrow/oleju co 15tys km. Fakt ze te 40tys km zrobione na autostradach, a nie w korkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko, pewnie ulrzyło Ci jak tamto się sprzedało?;) fajne wyposażenie, a dla mnie to też ważniejsze niż quattro, które ma sens obligatoryjnie od ~240hp+, poniżej się tylko ten napęd nudzi, dodaje wagi i pozwala sie pobawić na śniegu - sprawdzone na sobie :decayed:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...