Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padła pompa, gdzie regenerowac?


bartekw2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety stało się padła pompa. W tej chwili mam 3 opcje. Kupić używke która pochodzi nie wiadomo jak dlugo za 800 zł, sprawdzoną na maszynie używke w dobrym stanie za 1300 zł lub zregenerować. Najbardziej leży mi ta trzecia opcja. Macie może jakieś zakłady warte zaufania bo jak na razie ciężko mi wybrać coś ciekawego. Za jakiekolwiek propozycje będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jako użytkownik BDH zapytam jaki masz przelot(prawdziwy/licznikowy) ?

Czy miałeś jakieś objawy umierania wcześniej czy nagle padła ta pompa?

Ja chyba bym regenerował i jedyny zakład jaki przychodzi mi do głowy to ten: http://www.wolinski.com.pl/index.php/pl/

Kiedyś pod Lublinem ustawiałem u nich wtryskiwacze. Stwierdzili że 2 z 6 są dobre a reszty nie da się ustawić. Musiałem pokombinować z używkami. Działa ale drgawki pozostały.

Zakład oceniam na plus: maja super wyposażenie i cenową nie zabijają - za sprawdzenie drugiego kompletu wtrysków za drugim razem nic nie wzięli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega wklada wlasnie silnik bdh do siebie zamiast wczesniejszego i daje swoja stara pompe a ta bdh zostaje, moge go zapytac czy chce ja sprzedac,silnik jest z pewnego auta od osoby prywatnej po malej kolizji jezdzil jeszcze miesiac temu sam bylem po niego,jak cos to pisz pw.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że mam zmieniony silnik na ake, niedawno się dowiedziałem także takiej pompy szukam

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elprocar.pl/ Polecam tą firmę, robiłem tam swoją pompę pół roku temu i jestem meeega zadowolony. Weź pod uwagę, że pompy vp44 w polsce robią chyba dwie czy trzy firmy, reszta tylko wysyła i dolicza prowizję. No i najlepsze jest to, że pompa regenerowana jest nie na "oryginalnych" częściach, tylko twoja pompa jedzie do czech do fabryki bosch-a i tam jest robiona. Jak ja robiłem swoją to była opcja wymiany na gotową od ręki. Wiosną pełna regeneracja u nich kosztowała 2500-2800 a nie od 4500 w górę jak to krzyknęli w Krotoszynie. Zadzwoń i zapytaj, ja polecam

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej swoja regenerowac bo inna pompe trzeba kodowa i bez starego pinu pompy nie zakodujesz nowej chwila roboty z kodowaniem ale jak pinu nie ma to lipa. I jak szukasz to pompe z końcówką J nie maja blokady można lepiej chipować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tyczy się to wszystkich sterowników ale w vp44 ilość możliwych do wpisania w pamięć kalibracji jest ograniczona co czasami skutkuje wymianą elektroniki nawet kiedy ta jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tyczy się to wszystkich sterowników ale w vp44 ilość możliwych do wpisania w pamięć kalibracji jest ograniczona co czasami skutkuje wymianą elektroniki nawet kiedy ta jest dobra

Zgadza się, sterowniki vp44 mają z tego co pamiętam miejsce na trzy kalibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...