Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja alu, chromowanie


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy znacie jakis warsztat zajmujacy sie naprawa pocharatanych alusow w okolicy Kraków/Tarnów ? Wogóle jakie ceny sa jesli chcialbym oddac wszystkie 4 alusy ?

I drugie pytanie czy oplaca sie chromowac takie alusy ? I jaka cena?

Alu

Alu1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie polerowanie, czy ma tos w swoim wozie poerowwane orginalne felgi audi (16" 5 ramienne). Widziałem to w a8 i wyladało zabójczo.. Ile może kosztować takie wypolerowanie i jak czesto trzeba te felgi polerować żeby ładnie wygladały? :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie polerowanie, czy ma tos w swoim wozie poerowwane orginalne felgi audi (16" 5 ramienne). Widziałem to w a8 i wyladało zabójczo.. Ile może kosztować takie wypolerowanie i jak czesto trzeba te felgi polerować żeby ładnie wygladały?

wypolerować felgi możnasamemu tylko trzeba się troche pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys dowiadywalem sie ile by kosztowalo chromowanie 4 felg,nie pamietal ile dokladnie mi powiedzieli ale to byla kosmiczna cena(cos kolo 16pln za 1 centymetr kwadratowy schromowania :eek: ),i na pokrycie takiej aluminiowej felgi nie daja zadnej gwarancj ze to sie bedzie trzymac,poniewaz felga wczesniej powinna byc pokryta miedzia i na to dopiero chromik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche nie na temat ale dawno nie widziałem tak marnie zrobionej strony internetowej, mam nadzieje że ich praca w warsztacie jest o niebo lepsza....... :bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

koleszka jezli cos ci nie pasi to nie pisz...strona jest tymczasowa...................pochwal sie twoja strona internetowa..... paplasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;]

Patrzylem w necie za regeneracja i piastowanie + malowanie w granicach 70-120 za alusa ...takze nie jest zle mysle ze w 500zl zmieszcze sie z odnowa wszystkich alufelg..chociasz tylko 1 albo 2 sa pocharatane ale pasuije wszystkie oddac bo 2 bede sie swiecic jak "psu jaja" a 2 beda blade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k jak jesteś z Tarnowa spróbuj podjechać do Ropczyc i popytaj ile tam by wzięli za robote. Podobno są dobrzy ale niezbyt tani. Dokładnie Ci nie wytłumaczę gdzie to jest ale zapytasz miejscowych to Cię skierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...