Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszty obniżenia A4


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ori zawieszenie obniżone o 20 mm, chętnie zamienię na standard z tego rocznika. A4 1.9 tdi quattro 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori zawieszenie obniżone o 20 mm, chętnie zamienię na standard z tego rocznika. A4 1.9 tdi quattro 2002

Troche nie rozumiem , w audi ori sportowe zawieszenie jest opcją , a ty chesz wyminić na seryjne, -20 to nie jest tragedia.

Poważnie bym się zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiacie o obniżeniu to czemu każdy mówi jedynie o sprężynach, a zapomina o amortyzatorach. Przecież amortyzatory standardowe przy twardszych i krótszych sprężynach pożyją jakieś 6 miesięcy w dobrym stanie.

Skąd to stwierdzenie.?Ja jeżdze rok ( ok 70 tys. km) i amory są ok.

Potwierdzam, w niemczech założyli takie sprężyny do orginalnych amorów i do dziś jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka delikatnego obniżenia polecam springi in.pro 30/20mm

jakość porównywalna z Eibachem a cena dużo niższa, w razie czego proszę o kontakt na PW

sam długo szukałem odpowiednich sprężyn do mojej A4, wszyscy producenci z oferty naszego sklepu mają w ofercie 40mm i więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka delikatnego obniżenia polecam springi in.pro 30/20mm

jakość porównywalna z Eibachem a cena dużo niższa, w razie czego proszę o kontakt na PW

sam długo szukałem odpowiednich sprężyn do mojej A4, wszyscy producenci z oferty naszego sklepu mają w ofercie 40mm i więcej

Felipe ma do CIebie prosbe czy mozesz zmierzyc odleglosc od ziemi do srodkowego punktu nadkola (tego centarlengo najwyzszego miejsca na jego krawedzi ) z przodu i z tyl

rozumiem ze masz zalozone te sprezyny o ktorych piszesz, napisz jeszcze jakie masz amory czay sa ori zwykle czy ori sportowe, no i cene tych sprezyn.

Ja mam problem kupilem samochod z obnizonym zawiasem, krotkie amortyzatory koni i sportowe sprezyny, tyl -50 przod - 40, do tgo wszystko jeszcze sie ubilo. Dla mnie to za nisko. Spraawdzielm po kodach ze z fabryki samochod wyjechal na sportowym zawieszeniu, a sprzedawca dal mi ori sprezyny ale niestety by cokolwiek zrobic musze wyminic tez amory By podniesc go troche do gory, nie intersuje mnie podnoszenie do -20, che zrobic po -30 z przodu i z tyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja sie zdecydowałem na ta opcję z in.pro 45/35

aktualnie mam 17" na seryjnym zawiasie i mogę zmierzyć, na dniach zakładam właśnie te in.pro 45/35 i do tego amorki gazowe KYB Excel-G lub Bistein B4 (czyli seria, żadne sportowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja sie zdecydowałem na ta opcję z in.pro 45/35

aktualnie mam 17" na seryjnym zawiasie i mogę zmierzyć, na dniach zakładam właśnie te in.pro 45/35 i do tego amorki gazowe KYB Excel-G lub Bistein B4 (czyli seria, żadne sportowe)

no to bardzo prosze co bys si ez tym metrem po fatygowal b ojestem cieakw ile wyjdzie a byl by to dla meni jakis punkt odniesienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...