Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

PŁOCK

1wszy i 3ci czwartek miesiąca / godz. 19:30

Galeria Mosty - ul. Tysiąclecia, Parking poziom +3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy tylko ustalic jakis termin wszystkim pasujacy... na razie na PW odpisal smalec i pasuje mu wylacznie 25 lub 28 :mysli:

Jutrzejszy dzien odpada oczywiscie, a 28 to tylko jakas wczesna godzina pewnie... typu 10-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuj i mnie :> OD razu furki mozna bedzie umyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git. Jak dobrze pojdzie, to bedzie nas 5 :)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 15:07_________________________________________________Dobra Panowie, to widzimy sie jutro o 11:00 kolo KFC :)

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze bedziemy co tydzien sie spotykac gdzies w Plonsku?? Tak zeby coraz wiecej furek sie zjezdzalo?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio któryś z kolegów wysłał mi wiadomość z zapytaniem o tego spota przy KFC.

W tym czasie nie bardzo mogłem, nawet nie odpisałem na tą wiadomość ale jeżeli znów coś będziecie planować chciał bym o tym wiedzieć. Możliwe że znajdę trochę czasu i zjawie się na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze bedziemy co tydzien sie spotykac gdzies w Plonsku?? Tak zeby coraz wiecej furek sie zjezdzalo?? :naughty:

Bardzo chetnie, ale ja nie dam rady... w Plonsku jestem co najwyzej raz w miesiacu (w weekend) + w swieta.

Ostatnio któryś z kolegów wysłał mi wiadomość z zapytaniem o tego spota przy KFC.

To bylem ja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie, ale ja nie dam rady... w Plonsku jestem co najwyzej raz w miesiacu (w weekend) + w swieta.

Kurcze nie dobrze... ale zze stolicy duzo km do Plonska nie jest przeciez wiec np te 2 niedziele moze moglbys poswiecic :cool1: Wiecie teraz trzeba wesprzec KFC bo obwodnice zrobili i pustki sa troszke :wink4: jezdzac po Plonsku widze sporo A4 i duzo w nich mlodziezy wiec moze by nam sie spociki rozkrecily... Moj kumpel by wpadal tez swoja maszyna ale w piatek zaatakowal rów na trasie i troche ja poobijal i nie wiem kiedy ja zrobi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze mieszkam na Ursynowie pod lasem, wiec nie 55, a prawie 80km do Plonska mam :cool1:

A4'ek i ja sporo widuje w Plonsku, z reguly B5, ale i B6 sie trafi. Kup kalendarzyki klubowe, czy cus i wsadzaj ludziom za okna, gdybym mial okazje czesciej bywac w Plonsku, to bym to robil :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 22:22_________________________________________________***

Na 90% bede w Plonsku w niedziele.

Kto chetny na spota? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jestem w Plonsku w weekend i proponuje spota w niedziele o 11:00 przy KFC.

Kto chetny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...