Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda.

Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.

1003272editfg5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda.

Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.

Obrazek

syfic ci sie dalej bedzie. poniewaz ten syf powstaje w wyniku zawirowan powietrza wylatujacego spod samochodu. tu pomodz by mogl dyfuzor.

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze:

http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem

[ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ]

mam zamontowany taki daszek w swojej i motowałem go na klej do szyb bez demontarzu czego kolwiek

pozdrawiam

:a4fan::quattro:

W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry

[ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ]

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

:lol: a myślisz że mnie to nie gryzie ;)

obecnie wogóle je zdjęłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze:

http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem

[ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ]

mam zamontowany taki daszek w swojej i motowałem go na klej do szyb bez demontarzu czego kolwiek

pozdrawiam

:a4fan::quattro:

W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry

[ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ]

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

:lol: a myślisz że mnie to nie gryzie ;)

obecnie wogóle je zdjęłem

ja mam avanta .............................. :evil:

Picture682.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"S"ki miały ten spojlerek w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie.

Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.

W ETKA kiedyś to wynalazłem jako gadźet - cena chyba ok. 500zł i jak pamiętam to kamei ale przeglądałemich stronę to nie mają w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie.

Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.

W ETKA kiedyś to wynalazłem jako gadźet - cena chyba ok. 500zł i jak pamiętam to kamei ale przeglądałemich stronę to nie mają w ofercie.

dokładnie tak jak piszesz kamei wypuszczał te daszki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi:

Myślałem właśnie nad takim daszkiem do mojego avanta, dlatego postanowiłem odświeżyć ten wątek ( bo po co zakładać nowy?? :gwizdanie: ), ale na alledrogo są tylko 2 szt i to z laminatu :wallbash:

Może by pasował taki daszek od jakiegoś golfa czy coś?? Albo są gdzieś w jakimś katalogu bo w katalogu kameii są troszke przydrgogie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi:

Myślałem właśnie nad takim daszkiem do mojego avanta, dlatego postanowiłem odświeżyć ten wątek, ale na alledrogo są tylko 2 szt i to z laminatu :wallbash:

Może by pasował taki daszek od jakiegoś golfa czy coś?? Albo są gdzieś w jakimś katalogu??

to nie zderzak czy próg wiec mozesz śmiało brać daszek z laminatu

Ori daszek to koszt ok 1tys w ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże jaki kotlet, Koledzy patrzcie na datę ostatniego napisanego posta, w tym wypadku to sprzed ok. 3 lat :kox: :kox:

Oczywiście ni będę się czepiał jak ktoś chce uzyskać informację.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zderzak czy próg wiec mozesz śmiało brać daszek z laminatu

Troche sie boje że mi popęka, bo w końcu daszek jest zamontowany na klapie a to ruchoma część jest.

nic nie popęka mam u siebie taki z alegro za 70zł juz 2 lata i sie trzyma, nie jest narazony na jakie kolwiek uderzania wiec mozesz smiało brać :good:

Jak cos fotki w mam w swoim watku o aucie (podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...