Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz ksenonow z prawdziwego zdarzenia


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ze sporo podrozuje w nocy zastanawiam sie nad montazem ksenonow. Problem w tym, ze wszystkie firmy mowia - nie ma problemu, ale bez spryskiwaczy, bez samopoziomowania. A ja tego sie boje, pierwsza lepsza kontrola i jeszcze mi zabiora dowod.

Czy w Wawie jest jakis serwis, ktory mi zamontuje takie swiatla w pelni profesjonalnie? A drugie pytanie - czy da sie do tego wykrozystac obecne reflektory? Ostatnio je zmienialem, bo stare mialy przypalone odblasniki. Zmienilem, jest lepiej... ale efekt wciaz mnie nie zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość zrobienia tego w każdym serwisie, cena około 8 tysięcy złotych z robocizną, daj znać jak się zdecydujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy na allegro, sterownik 150 PLN na allegro, 2 czujniki kupić w salonie, wiązkę z rozbitka, lub samemu stworzyć. Najgorzej ze spryskami, bo trzeba zmieniać zderzak. Całość podłączyć zgodnie ze schematami i będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy na allegro, sterownik 150 PLN na allegro, 2 czujniki kupić w salonie, wiązkę z rozbitka, lub samemu stworzyć. Najgorzej ze spryskami, bo trzeba zmieniać zderzak. Całość podłączyć zgodnie ze schematami i będzie działać.

Odswieze temat

Posiadam ori lampy, zderzak ze spryskami. Dolna czesc zbiorniczka do spryskow i pompke dokupilem. Skad wziac schemat instalacji podlaczenia reflektorow ksenonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...