Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze primo-b6 była piękna; - ))

Po drugie Ultimo a5 jest dla mnie dream-carem a Twoje jest piękna- gratki auta

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna, gratulacje auta. Nic tylko czekać, by ktoś odkupił z takim wyposażeniem "jak prezent na Mikołaja co najmniej"

Z modami czekasz czy na gwarancji będziesz już dłubał?

Znajomy ma identyko silnik tylko wyposażenie nie tak dokoksowane nic się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie ładniejsze A5 niż ten polift :kox::kox::kox: Według mnie dobrą decyzję podjąłeś zamawiając ten model :thumbup1: Do tego nieźle spasione wyposażenie :cool1:

Zadowolenia z użytkowania życzę :hi:

P.S Szkoda, że nie wybrałeś sobie odbioru osobiście w Ingolstadt :naughty:

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zadowolenia z użytkowania życzę

P.S Szkoda, że nie wybrałeś sobie odbioru osobiście w Ingolstadt

Dzięki wielkie :hi: Swoją drogą nawet nie wiem czy zamawiając auto w PL salonie można sobie samemu odebrać z fabryki. Oglądałem ostatnio program o tym jak to wygląda. Piękna sprawa :)



Z modami czekasz czy na gwarancji będziesz już dłubał?

Gwint napewno wleci na wiosnę bo to nie ma za bardzo wpływu na gwarancję a co do modów silnika poczekam z rok lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint napewno wleci na wiosnę bo to nie ma za bardzo wpływu na gwarancję a co do modów silnika poczekam z rok lub dwa.

Nie koniecznie.

W zeszłym roku zgłaszając w ASO problemy z drganiem silnika w Audi A7 otrzymałem odmowę naprawy na gwarancji właśnie ze względu na gwint który według nich doprowadził do zużycia zawieszenia silnika ( poduszek czy coś takiego ) Znajomy w ASO Katowice który jest tam kierownikiem nawet nie pomógł w temacie bo powiedział odrazu że to nie są części zalecane przez firmę audi.

Gwint napewno wleci na wiosnę bo to nie ma za bardzo wpływu na gwarancję a co do modów silnika poczekam z rok lub dwa.

Nie koniecznie.

W zeszłym roku zgłaszając w ASO problemy z drganiem silnika w Audi A7 otrzymałem odmowę naprawy na gwarancji właśnie ze względu na gwint który według nich doprowadził do zużycia zawieszenia silnika ( poduszek czy coś takiego ) Znajomy w ASO Katowice który jest tam kierownikiem nawet nie pomógł w temacie bo powiedział odrazu że to nie są części zalecane przez firmę audi.

Dodam jeszcze że czasami bywa tak że zadzwonisz albo podjedziesz do ASO spytać czy wymiana danej części ma wpływ na gwarancję to powiedzą że absolutnie nie... ale jak już przyjdzie co do czego to robią się problemy.

Edytowane przez KarolASO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem amory w eibachu są z KW, nawet naklejek nie ściągaja.

Wszystko się zgadza :wink: Amor KW z nierdzewki. Jak już ostatecznie się będziesz przymierzał do zakupu to zapraszam, dobierzemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas, dnia 22 List 2016 - 20:32, napisał:

Zadowolenia z użytkowania życzę

P.S Szkoda, że nie wybrałeś sobie odbioru osobiście w Ingolstadt

Dzięki wielkie Swoją drogą nawet nie wiem czy zamawiając auto w PL salonie można sobie samemu odebrać z fabryki. Oglądałem ostatnio program o tym jak to wygląda. Piękna sprawa

Wydaje mi się, że można tylko pewnie nie wszystkie salony tą opcję mają :eusathink: Jak byłem ostatnio w Ingolstadt to widziałem tą halę odbioru aut . Odebrać auto w salonie już zapewnia odpowiednie emocje ale tam to musi być mega przeżycie dla fana marki :kox: Przy Twoim aucie stoi gostek albo gościówa i wprowadza cię w funkcje użytkowe pojazdu :decayed:

6qlbbkxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odbiorze autka z salonu rzeczywiście pojawia się niezły banan na twarzy :) samoczynnie...

W ogóle przy zakupie auta radość jest niesamowita. Ja jednak nie mogłem się doczekać aż już wyjadę z salonu i na spokojnie będę mógł się cieszyć furą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne z ciekawymi smaczkami na zawnatrz jak i w środku ale przyznam szczerze ze odważny ruch bo utrata wartość tego auta bedzie gigantyczna.Ma, nadzie ze chociaz dobry deal dostałeś ze względu na to ze odchodzący model.

Wyglad wyglądem każdy ma inny gust ale wedle mojej skromnej opinii to B9 jest niestety o wiele lepiej jeżdżącym i prowadzącym sie autem poza tym technologia w nim dostępna zwłaszcza elektronika sprawia ze B8 momentalnie zastrzalo.To niestety auto innego dziesięciolecia aczkolwiek nadal lepsze niz na przykład nowa Skoda czy Seat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieję wpadł zapach Audi gekon i wymyśliłem sobie takie oto mało popularne miejsce... b8e4b6d95a5fc167med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bristol napisał:

Biały gekon to jaki zapach?

Kupiłeś w ASO czy z internetu?

Biały to niby zapach igieł sosnowych i pomarańczy. Jest dość świeży, mi osobiście kojaży się ze świeżo wypraną tapicerką :)

Kupowałem w ASO

22 minuty temu, jedrekx napisał:

świetny pomysł z tym miejscem :)

Chyba zapoczątkuje nową modę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Fajnie się Geko zakradł :D

Szkoda, że tak krótko gekoniki pachną...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, black4 napisał:

Szkoda, że tak krótko gekoniki pachną...

to fakt ale tak naprawdę kupiłem go nie ze względu na zapach tylko jako dekoracje bo poprostu mi sie podoba. Dorobiłem się quattro to i gekon musi być :grin:

8 godzin temu, edraven napisał:

Ale te dekory to masz kozackie ;) 

Dzięki wielkie :hi:Jak konfigurowałem auto to początkowo miałem dekory ze stali szlachetnej (też bardzo rzadko spotykane).  Na salonie mieli A6 z tymi dekorami co mam teraz i jak to na żywo zobaczyłem :kox: to słów mi brakło.  Jednak dopłata była tak kosmiczna że zdecydowałem się w ostatniej chwili po długiej analizie bo nie do końca byłem przekonany czy warto tyle kasy wydawać na dekory. Nigdy nie widziałem nawet na zdjęciach A5 w tych dekorach więc nie miałem pewności jak to finalnie będzie wyglądać w A5.  Ostatecznie stwierdziłem jednk, że raz się żyje i będę miał coś innego niż wszyscy. I to była doskonała decyzja. Jak zobaczyłem w końcu auto to oniemiałem.  Uważam że jest to jeden z najładniejszych elementów wnętrza. Warto było zaryzykować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kamelus_ napisał:

zdecydowałem się w ostatniej chwili po długiej analizie bo nie do końca byłem przekonany czy warto tyle kasy wydawać na dekory

Mój wspólnik w nowej A5 też chciał zamówić identyczne dekory jak Twoje ale wziął te podstawowe i podjechał z tym do porządnej firmy od hydrografiki :) Zapłacił nie całe 500 zł za komplet i wyszły tak że nie poznać które są oem a które hydro :D dodatkowo 5 lat gwarancji na jakiekolwiek ich ewentualne-chociażby najmniejsze uszkodzenie. Jak pojechał do aso po dywaniki na lato to doradca serwisowy aż nie wierzył że to nie oryginał :D Wyglądają świetnie i nie są tak oklepane jak te karbonowe.

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bristol napisał:

Mój wspólnik w nowej A5 też chciał zamówić identyczne dekory jak Twoje ale wziął te podstawowe i podjechał z tym do porządnej firmy od hydrografiki :) Zapłacił nie całe 500 zł za komplet i wyszły tak że nie poznać które są oem a które hydro :D dodatkowo 5 lat gwarancji na jakiekolwiek ich ewentualne-chociażby najmniejsze uszkodzenie. Jak pojechał do aso po dywaniki na lato to doradca serwisowy aż nie wierzył że to nie oryginał

Dobry pomysł na tanią i fajną modyfikację wnętrza. Jednak hydrografiką nie osiągniesz takiego efektu jak w oryginale. Na zdjęciach pewnie wyglądało by niemal identycznie jednak na żywo to zupełnie inna bajka. Fenomen tych dekorw to nie tylko wzór ale i forma tzn. jasne paski które widzisz to wyszczotkowane aluminium (i wyraźnie to widać) a to czarne to naturalne nie lakierowane drewno dlatego wyrażnie widoczne i wyczuwalne są jego pory i zagłębienia. Poza tym drewno jest mocno matowe (czego na zdjęciach aż tak nie widać). Poza tym dekory beaufort jak wszystkie z palety Audi Exclusive są dodatkowo wykończone ozdobną listwą. Niby sczegóły ale to właśnie one tworzą niepowtarzalną całość. To tak jak byś hydrografiką o wzorze drewna pokrył metalowy profil i powiedział że nie ma różniny między tym a naturalnym drewnem. Na djęciu i z 20 metrów może ktoś się nabierze ale z bliska to już całkim inna bajka. Jednak tych dekorów jest badzo mało i mało kto widział je w realu dlatego pewnie większość uzna, że to oryginał. Tak czy inaczej gratuluje kreatywności :) Cyknij przy okazji jakieś foto jak to wyszło bo chętnie zobaczę jak się to prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...