Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎11‎.‎03‎.‎2017 o 17:55, kamelus_ napisał:

Idzie wiosna więc pogoda zaczyna dopisywać to sobie machnąłem fotkę w słoneczku pod marketem

s5392jac.jpg

 

a tymaczasem kolejne wiosenne graty docierają :decayed:

ea61b99f25723495.jpg

 

 

Jak dla mnie to na tym zdjeciu wyglada idealnie, nie obnizalbym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz pójdź na pierwszą stronę, zobacz zdjęcia po obniżeniu i zweryfikuj swoją opinię ;)

jak dla mnie kosa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie zrobilem zanim napisalem komentarz, po prostu to moj gust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, granatowy napisał:

Bardzo dobrze wygląda na gwincie.

Jaki wpływ na gwarancję ma nowe zawieszenie ?

Teoretycznie to cześć eksploatacyjna i według prawa nie masz obowiązku montować części oryginalnych ale w życiu jak pewnie wiesz nic nie jest oczywiste wiec dużo zależy od dealera. Mam dobry układ więc nie powinno być problemów w razie co a gdyby nawet to zostaje sąd. Prawo jest po mojej stronie... Jest to jednak bardzo dopracowany model więc myślę że ominą mnie takie historie.

Zawartość dodana 4 minutes later
9 godzin temu, Kooga napisał:

Jak dla mnie to na tym zdjeciu wyglada idealnie, nie obnizalbym :D

No i właśnie dlatego świat jest piękny. Każdy ma co lubi. Ja tam nie przepadam za włażeniem do auta po drabinie więc gwint to obowiązkowa pozycja w moich autach :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamelus_ napisał:

Teoretycznie to cześć eksploatacyjna i według prawa nie masz obowiązku montować części oryginalnych ale w życiu jak pewnie wiesz nic nie jest oczywiste wiec dużo zależy od dealera. Mam dobry układ więc nie powinno być problemów w razie co a gdyby nawet to zostaje sąd. Prawo jest po mojej stronie..

mysle,ze nie masz racji,gdybys wymienil sprezyny,czy amortyzatory,tyle ze na nie oryginalne,to moze tak,ale Ty wsadziles czesci,ktorych producent nawet w opcji nie montuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomeks napisał:

mysle,ze nie masz racji,gdybys wymienil sprezyny,czy amortyzatory,tyle ze na nie oryginalne,to moze tak,ale Ty wsadziles czesci,ktorych producent nawet w opcji nie montuje

Nie stresuje mnie to :decayed:

Odmówią mi naprawy silnika bo mam zawias nie fabryczny? Proszę Cię... Muszą mi udowodnić że ta modyfikacja przyczyniła się do danej usterki. Powodzenia im życze. Zawieszenia reklamować nie zamierzam :wink:

Zawartość dodana 13 minutes later

Gdyby zawieszenie miało spowodować utratę gwarancji na auto to już bym stage2 w CompSport pakował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczna ingerencja w konstrukcje auta...dla prawnika potezne oreze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomeks napisał:

znaczna ingerencja w konstrukcje auta...dla prawnika potezne oreze...

 

Jak juz pisałem nie stresuje mnie to. A o ile wiem amortyzator i sprężyna nie stanowi elementu konstrukcyjnego auta. Producent musi jednoznacznie wskazać na podstawie niezależnych biegłych że dana modyfikacja bezpośrednio wpłynęła na powstałą usterkę. To temat rzeka. Mialem pare podobnych potyczek. Konsument jak już zdecyduje sie na sąd jest niemal świętą krową. Niestety a czasem stety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta buda jest petarda :kox::kox:

Według mnie idealnie spasowane to zawieszenie. Jest zadzior teraz :cool1: znaczek tylny OOOO na czarno bym prysną IMO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy byłeś kiedykolwiek w sądzie,ale piszesz,ze miałeś już kilka takich sytuacji,powodzenia [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z Audi A7.

Wymiana np. amortyzatorów wpływa na gwarancję i kropka.

Mój ojciec brał na flotę już bodajże około 30ste audi a pomimo to nic nie dało się załatwić.

Jak chciałbyś walczyć w sądzie z koncernem audi to powodzenia...

amortyzatory wpływają na całą konstrukcję auta. Jeżeli są inne niż fabryczne to jest podstawa do odmówienia gwarancji na wszystko co mechaniczne i tyle w temacie.

 

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2017 o 22:39, kupczak90 napisał:

Auto petarda !!

 

Ta felga to z R8 ? Podeślij numer tych alusów OEM

Felgi są dedykowane do RS6 C7 i występują jako polerowane (takie jak moje) i grafitowe. Jako że zażyczyłem sobie te koła na etapie konfiguracji auta nie posiadam numeru OEM. Musiał bym zdjąć koło...

Zawartość dodana 0 minutes later
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

Idealne jest to autko :banan:

Dzięki wielkie :hi:

Zawartość dodana 13 minutes later
Dnia 9.04.2017 o 20:09, Bristol napisał:

Miałem podobną sytuację z Audi A7.

Wymiana np. amortyzatorów wpływa na gwarancję i kropka.

Mój ojciec brał na flotę już bodajże około 30ste audi a pomimo to nic nie dało się załatwić.

Jak chciałbyś walczyć w sądzie z koncernem audi to powodzenia...

amortyzatory wpływają na całą konstrukcję auta. Jeżeli są inne niż fabryczne to jest podstawa do odmówienia gwarancji na wszystko co mechaniczne i tyle w temacie.

 

Mam kolege co ma nowego Passata. Zaraz po zakupie wymienił zawieszenie. Na pierwszym przeglądzie pokręcili głową i stwierdzili że musza to odnotować. Pogadał z nimi jak z ludźmi i odpuścili. Niedługo po tym rozciekł mu się silnik - lało jak z wiadra (nie ma to jak downsizing - 2.0 TDI bi turbo). Pojechał na serwis wytargali silnik i wszystko uszczelnili, oczywiście na gwarancji. Reasumujac - wszystko zależy od tego gdzie serwisujesz i od woli danego serwisu. Tyle w temacie i koniec OT. Nie o tym w końcu jest wątek :facepalm: 

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby chodzić do sądu - prościej jest wymontować gwint i włożyć seryjne zawieszenie :)

Wtedy można zgłaszać problemy np. z silnikiem czy klimatyzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, kamelus_ napisał:
Dnia 8.04.2017 o 22:39, kupczak90 napisał:

Auto petarda !!

 

Ta felga to z R8 ? Podeślij numer tych alusów OEM

Felgi są dedykowane do RS6 C7 i występują jako polerowane (takie jak moje) i grafitowe. Jako że zażyczyłem sobie te koła na etapie konfiguracji auta nie posiadam numeru OEM. Musiał bym zdjąć koło...

Anyway, strasznie mi się podobają !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto widziane dziś na żywo, jest petarda :shock3:, zaczynam się rozglądać dla żony za a5 w coupe ale jak zobaczyła tego sb to zaczyna mi marudzić że może jednak te tylne drzwi by się przydały :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...