Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem "na zimnym"


Luba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, długo mnie tu nie było - miedzy innymi przez Audi :)

powiem tak - Audi dalej ma problem i stoi u mechanika juz drugi tydzień. Świece nowe, kable ok, ciśnienie takie ze bania mała, wtryskiwacze ok, czujnik położenia wału i rozrząd - jak należy. Mechanicy twierdzą ze krokowy tez spoko i lambda tez. Pompa paliwa i przewody czyste i w świętej kondycji. Komputer juz tez nic nie pokazuje a "księżniczka" jak nie ma mocy i kaszle na zimnym tak nie ma :/ gość twierdzi ze wszystkie odczyty itp są tak jak należy i powinien chodzić normalnie. Czujnik temperatury oberwał w zimę to jest wymieniony, przepustnica wyregulowana, nawet zastępcza cewka o wtryski były sprawdzane i to samo

 

czy ktos ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luba napisał:

Witam, długo mnie tu nie było - miedzy innymi przez Audi :)

powiem tak - Audi dalej ma problem i stoi u mechanika juz drugi tydzień. Świece nowe, kable ok, ciśnienie takie ze bania mała, wtryskiwacze ok, czujnik położenia wału i rozrząd - jak należy. Mechanicy twierdzą ze krokowy tez spoko i lambda tez. Pompa paliwa i przewody czyste i w świętej kondycji. Komputer juz tez nic nie pokazuje a "księżniczka" jak nie ma mocy i kaszle na zimnym tak nie ma :/ gość twierdzi ze wszystkie odczyty itp są tak jak należy i powinien chodzić normalnie. Czujnik temperatury oberwał w zimę to jest wymieniony, przepustnica wyregulowana, nawet zastępcza cewka o wtryski były sprawdzane i to samo

 

czy ktos ma jakieś pomysły?

Czytając te opisy już nawet nie myślę żeby proponować wymienić coś z osprzętu silnika.. ale tak naszła myśl samego komputera sterującego silnika ? Może komputer się poddał ? 

Edytowane przez Adrian1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos może podpowie - po adaptacji przepustnicy itp auto w ciągu dwóch dni pracuje dobrze, na trzeci dzień pojawiają sie problemy. Komputer zapomina ?

Edytowane przez Luba
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej coś nie tak z przepustnicą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na trzech przepustnicach pracuje tak samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczelności masz usunięte ?

Ja oddałem ostatnio gościowi z tego forum z mojego Miasta swój samochód, mówił, że ściągnął kolektor i jakaś guma była podwinięta, ale przy okazji sprawdził mi, że przepustnica, która jest założona na aucie i druga przepustnica, która jest luzem nie są do końca sprawne. Także z tymi przepustnicami nie jest taka łatwa sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tak amatorsko panowie w warsztacie nie podeszli do tematu me maja nieszczelności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...