Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pasy bezpieczeństwa nie zwijają się


Flaha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałka mi nie pomogła, więc nowy temat. Ostatnio moje pasy bezpieczeństwa jakoś nie mają się ochoty zwijać. Wiszą takie sflaczałe. Czy ktoś rozbierał boczne słupki i mechanizm zwijania pasów? Dużo jest z tym zabawy? Dzięki z góry za wszelkie podpowiedzi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Narazie zostaw rozbieranie w spokoju, spróbuj najpierw je wyprać. Rozciągnij je maksymalnie i umyj porządnie wodą z LUDWIKIEM (możesz zrobić to gąbką)zostaw tak rozciągnięte do całkowitego wyschnięcia, paru osobom to pomogło. Jakby to nie pomogło podpowiem ci jak rozebrać słupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy nie są wilgotne. Z ich praniem poczekam aż bedzie trochę cieplej, na razie mam na termometrze -22' a na ulicach zaniedługo zaczną zapier.. białe niedźwiedzie i pingwiny :lol: rano miałbym stalową uprząż w swojej niuni ;-).

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wymieniłem nowe świeczki BERU i teraz pali bez problemu. Okazało się ze miałem wszystkie padnięte, a i tak przy -16 odpalałem (za 2 albo 3 razem) My w PODLASKIM mamy przerąbane zimą.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 24-02-2007, 10:00 ]

:) Przez mróz skostniały Ci tak palce, że napisałeś posta w nie tym temacie co trzeba ?

Co świece mają do pasów ... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem pranie nie pomoglo wiem jak rozebrac boki zeby sie do pasów dostac tylko co dalej co zrobić zeby sie zwijały??[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 23:39 _________________________________________________Czy nikt nie może mi pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie może mi pomóc??

Trzeba zdjąć listwę progową (opis w Warsztacie) mechanizm pasa będzie chyba na wierzchu.

Może coś wpadło do środka i blokuje zwijanie, miałem tak z tyłu po rozwinięciu pasów okazało się że są śmieci o wystarczyło wyczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...