Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak świateł przeciwmgielnych przód


Kruk_89

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie dziś wracając z pracy padał dość gęsty śnieg więc włączyłem dodatkowo światła przeciwmgłowe przód po jakiś 20km oba światła zgasły na raz i błąd na fis spalonej żarówki hmm pomyślałem bezpiecznik i tu ciekawostka w miejscu numer 19 gdzie powinien być bezpiecznik reflektorów przeciwmgielnych itp jest puste miejsce czyli brak tam jakiego kol wiek bezpiecznik to normalne? (nie sądzę) Wcześniej miewałem coś podobnego ale to z dwa trzy razy, zaraz po odpaleniu auta przez chwile fis od razu sygnalizował spalenie owych żarówek po włączeniu ich na przełączniku zapalały się i błąd gasł teraz już nic nie pomaga co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę ale nie sądzę by to bylo rozwiazaniem. Zgasly obie na raz a napewno nie jest tak ze jak jedna sie spali to i druga przestanie świecić. wczesniej jak mowilem jakis miesiąc temu mialem podobnie ale po chwili zaraz po odpaleniu znów dzialaly jak należy.

a więc tak żarówki sprawne dla pewność przejrzałem wszystkie bezpieczniki te pod kierownico niby też sprawne. Więc chyba bez ingerencji mechanika się nie obejdzie? czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

dobra sprawa rozwiązana udupcyła się masa z starość kabel skorodował i padł a że mase mają wspólną to zgasły oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2016 o 18:52, Kruk_89 napisał:

Sprawdzę ale nie sądzę by to bylo rozwiazaniem. Zgasly obie na raz a napewno nie jest tak ze jak jedna sie spali to i druga przestanie świecić. wczesniej jak mowilem jakis miesiąc temu mialem podobnie ale po chwili zaraz po odpaleniu znów dzialaly jak należy.

 

a więc tak żarówki sprawne dla pewność przejrzałem wszystkie bezpieczniki te pod kierownico niby też sprawne. Więc chyba bez ingerencji mechanika się nie obejdzie? czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

 

dobra sprawa rozwiązana udupcyła się masa z starość kabel skorodował i padł a że mase mają wspólną to zgasły oba.

podpowiesz gdzie znajduje sie masa dla tych swiateł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...