Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4/B6 Avant 1.8T AVJ (ANG) By SIR


Marek Łukasz Syrotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Audi jest to moje auto na co dzień ale pewnie jak zwykle przerodzi się w projekt
chciałbym je doposażyć dość dobrze i dać gwint i koło 19" lub 20" zobaczymy wyjdzie w praniu jak to mówią :D

A oto moje oczko w głowie które leży w garażu ;P Golf MKII

th_DSC_0106_zpsesoct8hr.jpg

th_DSC_0163_zpsdd6mvqh2.jpg

th_14264888_708019932680764_483686640913

_______________________________________________________________________________________________________________________

Jak na razie mam tylko takie foty :P tak wyglądał po zakupie tylko pomalowałem grill i znaczek w plastidip
th_IMG_0285_zpsaf7csbrl.jpg

th_IMG_0298_zpsg0ms17yb.jpg

MODEL: A4/B6 Avant
SILNIK: 1.8T AVJ
MOC:110kw ?
MODY POD MASKA: na razie brak

ZAWIESZENIE: Seria

UKŁAD HAMULCOWY: Seria
KOŁA :Oryginalne 17" i Zima 16"
WNĘTRZE : Chyba (Indigo Blue) co się oriętuje bo wszystko granatowe jest
-4x elektryczne szyby
-elektryczne lusterka i podgrzewane
-zmieniarka w radiu 6płyt CD
AUDIO:BOSE

_____________________________________________________________________________________________________



Plany:

-listwy drzwiowe S4
-koła 19"

-Gwint lub AIR bo bądź co bądź to auto Daily

-inny wydech

-fotele s-line takie jak w b8
-może inny środek
-sufit czarny
-pomalować lampy w środku na czarno

-jakiś może wirus

reszta wyjdzie w praniu :P jak zawsze

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfika tylko pozazdrościć . Co do b6 to pasowałby jakiś opis co do modyfikacji i więcej zdjęć ale gratuluje zakupu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojego golfika :P to od podstaw robiłem prawie wszystko sam oprócz blacharki i lakieru mogę podesłać link :P z forum

a zdjęcia będą ale aktualnie jestem chory wiec lipa :(


MK II widać zadbane, dorzuć jakieś plany co do audi. Będziesz robił przekładkę czy zostaje tak jak jest?

zastanawiam się ale dobrze mi się tak jeździ :P puki co :)



a i jeszcze mam do was pytanie

chodzi mi o kompa co nim mogę włączyć w moim samochodzie ?

jakieś doświetlanie ? po zamknięciu auta ? coming/leaving home czy jakoś tak

i jakie jeszcze inne opcje :wink:

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy, które da się dokodować/przekodować ale w kodowaniu długim (long coding) W pełnej i oryginalnej wersji VCDS są podpowiedzi, natomiast jeżeli myślisz o zwykłym vag-com 3.11 albo vcds light jako narzędziu do kodowania długiego to nici z zabawy. Z zabawy ze światłami przychodzi mi na myśl opcja skandynawska czyli długie jako dzienne ale bez możliwości regulacji natężenia (zwykły kabel) oraz z możliwością regulacji natężenia (ogi vcds lub nie). Dalej opcja coming living na oryginalnych częściach

Oraz na nieoryginalnych modułach

Swoją drogą sprawdziłbym czy w Twoim aucie na pewno siedzi bose, ponieważ indigo blue uchodziło do tej pory w moim mniemaniu za wersje biedne w jakiekolwiek wyposażenie (wcześniej też miałem). Co do planów są spoko, mam ten sam silnik a i pomysły się pokrywają, fotele b8 czy s4 lock

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy, które da się dokodować/przekodować ale w kodowaniu długim (long coding) W pełnej i oryginalnej wersji VCDS są podpowiedzi, natomiast jeżeli myślisz o zwykłym vag-com 3.11 albo vcds light jako narzędziu do kodowania długiego to nici z zabawy. Z zabawy ze światłami przychodzi mi na myśl opcja skandynawska czyli długie jako dzienne ale bez możliwości regulacji natężenia (zwykły kabel) oraz z możliwością regulacji natężenia (ogi vcds lub nie). Dalej opcja coming living na oryginalnych częściach

Oraz na nieoryginalnych modułach

Swoją drogą sprawdziłbym czy w Twoim aucie na pewno siedzi bose, ponieważ indigo blue uchodziło do tej pory w moim mniemaniu za wersje biedne w jakiekolwiek wyposażenie (wcześniej też miałem). Co do planów są spoko, mam ten sam silnik a i pomysły się pokrywają, fotele b8 czy s4 lock

tak bose z tyłu ori tuba w takim plastikowym opakowaniu czarnym z napisem bose :P

auto jest z udokumentowanym przebiegiem w UK w aso ma 167.000 przebiegu

planuje zrobić rozrząd bo paski wszstkie ori vw audi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo mnie tu nie było ale niestety 1 projekt pochłania więcej czasu ;)

a więc ostatnio zakupiłem zegar jako że chciałem mieć kolorowy fis :D kupiłem od S4 jako że sprzedawca gadał że normalnego już nie ma i został mu od S4 i zrobi wyjątek i sprzeda mi go taniej :D kupiłem także listwy od S4 progowe więc wymyśliłem sobie że zrobię mojego dupowoza na ''S4-look''  obie te rzeczy wyrwałem za śmieszną kasę ''300zł'' :P dajcie znac w komentarzu czy przepłaciłem ?? :P 

a teraz z innej beczki dzwoniłem do goscia który połaczy mi zegary z kluczykiem itd bo tam na zegarze jest immo
ale on do konca nie wie czy to wszystko będzie współgrać 

i pytanie do was leci 

-czy mam wywalać bebechy z S4 i przerzucić  do mojego wraz z wyświetlaczem czy wgl jest to możliwe 
-czy zegar będzie oszukiwał nawet jesli kupię inne tarczki ? te do 260km/h ? i 8k bo mam taką możliwość kolega takie coś dorabia www.moman.pl 


 

 

IMG_1056.JPG

IMG_1057.JPG

IMG_1176.JPG

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tanio, liczniki te można znaleźć już od 200 pln co i tak jest mało za kolorowy FIS, nie trudno policzyć że listwy kupiłeś za 100 pln.

Teraz co do samego licznika, w zeszłym tygodniu zakładałem taki kolesiowi, zakodowałem mu kluczyki i ekstra kablem kkl przeskalowałem z UK na eu. Włożył swoje europejskie tarczki i sprawdzaliśmy na dwa auta czy zmiana wsadu się powiodła, wszystko się udało więc tylko kumatego potrzebujesz

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ganjaq napisał:

Bardzo tanio, liczniki te można znaleźć już od 200 pln co i tak jest mało za kolorowy FIS, nie trudno policzyć że listwy kupiłeś za 100 pln.

Teraz co do samego licznika, w zeszłym tygodniu zakładałem taki kolesiowi, zakodowałem mu kluczyki i ekstra kablem kkl przeskalowałem z UK na eu. Włożył swoje europejskie tarczki i sprawdzaliśmy na dwa auta czy zmiana wsadu się powiodła, wszystko się udało więc tylko kumatego potrzebujesz

dzięki czyli możliwość jest :P no ziomek chce około 350 zł za zrobienie tego ale ważne że da radę ;) 

tak listwy 150 zł i zegar 150 ;P kupiłem także boczki czarne bose skórzane także za 150 zł bardzo ładny stan 
bo zmieniam z okropnego granatu na czarny środek niedługo pokaże foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi zrobiłem to za czteropak żywca :)

Masz kabel w domu to powiem Tobie jak i 350 w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...