Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip tuning w b9 a gwarancja


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi


ABT = 0% wykrycia po jego zdemontowaniu oczywiscie.

Tuning jest wpisany w historie pojazdu. Jedynym pozytywem aspektem jest to ze de facto Audi nie robi większych problemów z fabryczna gwarancja jeżeli chip jest od Abta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam kotleta :-) Przebieg obecnie 16.5k, serwis olejowy byl przy 14.5k. Zadnych , nawet najmniejszych problemow. Spalanie ciut spadlo (srednia 11 vs 11.5), moc podskoczyla do 310PS. Serwis nie robil zadnych problemow z boxem, chyba go nawet nie zauważyli. W historii serwisowej nie ma zadnych dodatkowych wpisów. Jestem zadowolony i latam dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wielkie dzięki za update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 00:17, mateoosh napisał:

Odswiezam kotleta :-) Przebieg obecnie 16.5k, serwis olejowy byl przy 14.5k. Zadnych , nawet najmniejszych problemow. Spalanie ciut spadlo (srednia 11 vs 11.5), moc podskoczyla do 310PS. Serwis nie robil zadnych problemow z boxem, chyba go nawet nie zauważyli. W historii serwisowej nie ma zadnych dodatkowych wpisów. Jestem zadowolony i latam dalej :-)

A serwis był z pakietu czy płaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2.0TSI na gwarancji jedynym rozsądnym wyjściem jest montaż JB4, robiłem niedawno takie coś:
http://tuneforce.pl/chiptuning-audi-a4-b9-2.0-tsi-252-km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu odwiezenie kotleta :)

42kkm na liczniku, w tym 36kkm z modułem AEC. Zadnych, najmniejszych nawet problemów z silnikiem / skrzynią / napędem. Odwiedziłem tez siedzibę ABT w Kempten, przemierzyli mi tam auto - wynik 307PS, a po ich "korekcjach" 330 :) Oczywiscie te 330 to tylko matematyka, ale przynajmniej marketingowo sie wszystko zgadza :)

2 przegląd za mną, wszystko OK, jedynie klocki z tyłu(!) kwalifikowały sie do wymiany. z 5kkm kolejna wymiana oleju i jeździmy dalej :)

175A0A5A-BEE9-4BD1-90A9-8BCFA524FD28.JPG

513E67E0-7CF6-4B4D-9735-5565CFDFFAF1.JPG

890B047E-F28D-4285-AC7D-24CCE60B88D7.JPG

IMG_2384.JPG

IMG_2386.JPG

IMG_2393.JPG

IMG_5397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. W takim razie do następnego auta też będę coś podpinać. Rozumiem, że na przegląd normalnie jeździsz z wpiętym boksem?

U mnie też tył szybciej się skończył niż przód i też byłem zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś montował:

WWW.RACECHIP.COM

Chip tuning from RaceChip for your Audi A4 (B9) 2.0 TFSI (185KW). Experience the true potential and power of your AUDI.

i może podzielić się opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego, że po przerwie wracam do A4, pytanie - czy tylko tuning ABTA jest ok z pkt widzenia gwarancji? Czy też macie doświadczenia również z innymi produktami, które "przechodzą" serwis gwarancyjny?

Obecnie mam wrażenie że jest tyle elektroniki, że mogą wszystko prześledzić w razie awarii...

Prośba o Wasze doświadczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytałem w serwisie, jak to jest z modyfikacjami i jaki ma to wpływ na gwarancję.  Takie info otrzymałem:

Oczywiście żadne novum - modyfikacja znosi gwarancję. Poza tym, nawet wszelkie doposażenia mają wpływ na późniejsze naprawy serwisowe. Serwis w większości przypadków nie podejmie się żadnych napraw, ponieważ auto ma inną specyfikacje niż fabryczna. Systemy są w dużej mierze zintegrowane i nie chcą brać odpowiedzialności. Poza tym Audi Connect wysyła wszystko, nawet informacje kiedy (którego dnia) wyjeliśmy baterię z kluczyka, żeby ją wymienić.

 

Edytowane przez Chat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2018 o 11:24, greg_s napisał:

Przy 2.0TSI na gwarancji jedynym rozsądnym wyjściem jest montaż JB4, robiłem niedawno takie coś:
http://tuneforce.pl/chiptuning-audi-a4-b9-2.0-tsi-252-km

robiłem chip tunning w tuneforce u Kminka w audi a3 2,0 tdi bmm w 2010 r i auto śmiga na tym programie do dziaiaj , chyba teraz zrobie a4b9 2,0 tdi cr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...