Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

mam nadzieje wkrótce zostać posiadaczem Audi A4 B6 1.8T 163KM Quatro.

Właśnie w tej dziedzinie będę odpytywał kolegów ponieważ będzie to moje pierwsze audi :)

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem Krzysztof, pochodzę z Poznania. Hm właściwie chciałem przedstawić swoje auto do sprzedania, ale widzę że możliwości te zostały ograniczone. Szkoda, takie forum właśnie mogło by być lepszym wyjściem do szukania uczciwych egzemplarzy od allegro. Nie jestem handlarzem, ale udało mi się kupić ciekawy i zadbany egzemplarz A4B8 quattro i chciałbym go sprzedać, wystarczy że obejrzał by go ktoś z forum i już było by wiadomo czy sprzedawca leje wodę czy nie (i czy funkcję w dziale sprzedam mu zablokować). Nie ma jednak takiej możliwości więc konto zostaje do śledzenia interesujących wątków.

pozdrawiam, Krzysztof

Edytowane przez krzysiekn622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem Krzysztof, pochodzę z Poznania. Hm właściwie chciałem przedstawić swoje auto do sprzedania, ale widzę że możliwości te zostały ograniczone. Szkoda, takie forum właśnie mogło by być lepszym wyjściem do szukania uczciwych egzemplarzy od allegro. Nie jestem handlarzem, ale udało mi się kupić ciekawy i zadbany egzemplarz A4B8 quattro i chciałbym go sprzedać, wystarczy że obejrzał by go ktoś z forum i już było by wiadomo czy sprzedawca leje wodę czy nie (i czy funkcję w dziale sprzedam mu zablokować). Nie ma jednak takiej możliwości więc konto zostaje do śledzenia interesujących wątków.

pozdrawiam, Krzysztof

Jeśli byłoby tak jak mówisz to każdy nawet nieuczciwy mógłby się zarejestrować i wstawić tu od razu ogłoszenie swojego auta nie godnego polecenia. O to chodzi żeby człowieka poznać i zobaczyć co ma do powiedzenia. Zamiast wylewać żale to uczestnicz w tych interesujących wątkach i się wypowiadaj to w nie dalekiej przyszłości będziesz miał odblokowaną możliwość dodawania postów w dziale "sprzedam" po osiągnięciu wymaganej liczby postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i co chwilę zmieniałby tylko konta. Ok taka polityka to widocznie wiecie co robicie i teraz tak myślę, że to nawet dobrze, chociaż jest porządek i znajdują się tam tylko auta użytkowników którzy jeżdżą nimi i mają o nich do powiedzenia coś więcej niż można stwierdzić po półgodzinnej obserwacji na przysłowiowym parkingu pod Tesco. Pozdrawiam więc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa Witam wszystkich serdecznie! Patryk.

Edytowane przez Pat 44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...