Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)


grax

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja już mogę się pochwalić efektem w trakcie pracy i już po zakończeniu:banan:

19369277_1029918600444142_1594176793_o.jpg

19748101_1040051226097546_856893627_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja już mogę się pochwalić efektem w trakcie pracy i już po zakończeniu:banan:
19369277_1029918600444142_1594176793_o.thumb.jpg.64bcba5a61c2a3d75abf1b5e77372bfe.jpg
19748101_1040051226097546_856893627_o.thumb.jpg.1c5edd0cae20b50075f45e324281b0ba.jpg

Pochwal sie co zamontowałes ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AudiA4uk napisał:


Pochwal sie co zamontowałes ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Takie coś tam siedzi tylko ja to kupowałem z 9 miechów temu i wtedy za komplet koło 320 zł płaciłem, a teraz widzę źe bardzo potaniały i są w tej cenie bardziej estetycznie wyglądające i pewnie też mocniejsze.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6258782966

Zaślepiłem otwory plastikowymi zaślepkami do rur z tym że przyciąłem je na około centymetr i wkleiłem na silikon do wysokich temp.

Edytowane przez Pepik92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś tam siedzi tylko ja to kupowałem z 9 miechów temu i wtedy za komplet koło 320 zł płaciłem, a teraz widzę źe bardzo potaniały i są w tej cenie bardziej estetycznie wyglądające i pewnie też mocniejsze.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6258782966
Zaślepiłem otwory plastikowymi zaślepkami do rur z tym że przyciąłem je na około centymetr i wkleiłem na silikon do wysokich temp.

A w kierunki co dałeś ;)?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zobaczyć na żywo.

Żarówki z tego typu diodami nie nadają się na DRL - bo mają po prostu zbyt mały strumień świetlny (lm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zobaczyć na żywo.
Żarówki z tego typu diodami nie nadają się na DRL - bo mają po prostu zbyt mały strumień świetlny (lm).

Dlatego montuje sie dwa zestawy. Jeden w miejsce DRL a drugi w kierunki i w ten sposob masz duzy strumien swiatla.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AudiA4uk napisał:


A w kierunki co dałeś ;)?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Kierunek został narazie ori bo z tego co wiem to przeróbka jest wykonalna zeby wyszedł jeden długi pasek przez całą lampę. Tylko kierunek musi być ze zmienną barwą światła i trzeba się bawić z ustawieniami kompa, a to mnie przerasta i potrzebny jakiś magik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, komoornik napisał:

Chciałbym to zobaczyć na żywo.

Żarówki z tego typu diodami nie nadają się na DRL - bo mają po prostu zbyt mały strumień świetlny (lm).

A widziałeś jaki strumień światła dają ori żarówki p13w? Żaden... Te Ledy są tylko do zmiany barwy światła w lampie, a nie do polepszenia oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13W zwykłej żarówki w zupełności wystarcza, widziałem za to zbyt dużo prób imitacji DRL zbyt słabymi ledami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 22:39, AudiA4uk napisał:

Do Twoich zarowek jeszcze to....
http://ultraleds.pl/458%2Cswiatla-do-jazdy-dziennej-led-w-kierunkowskazach-zarowka-led-p21w-ba15s.html

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Dziękóweczka

Tylko ja się obawiam, że nie mam głowy do tego żeby to zrobić tak jak należy?Kupić można tylko kto to wszystko w kupę poskłada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka
Tylko ja się obawiam, że nie mam głowy do tego żeby to zrobić tak jak należy[emoji12]Kupić można tylko kto to wszystko w kupę poskłada[emoji14]

Ale to bez kombinowania, nic nie trzeba zmieniac. Ewentualnie kawalek plastiku dociac jakby sie nie chcialy zmiescic.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AudiA4uk napisał:


Ale to bez kombinowania, nic nie trzeba zmieniac. Ewentualnie kawalek plastiku dociac jakby sie nie chcialy zmiescic.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Bardziej chodzi o te wszystkie kable i żeby barwa światła się zgrała z p13w bo zabawa z wymianą znowu się nie uśmiecha☺ i czy nie będzie żarówka od kierunku mocniej świecić niż dwie wcześniejsze... dużo niewiadomych.

Cena wydaje się być ok no ale kto to ogarnie?

Ciekawostka taka, że na allegro cenią sobie 500 zł za zestaw?

Edytowane przez Pepik92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to u siebie ogarne ale po urlopie ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AudiA4uk napisał:

Ja to u siebie ogarne ale po urlopie ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

No to czekam na rezultaty i też będę modził jak u ciebie wyjdzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest ktoś w stanie wrzucić zdjęcie Ledów razem z żarówkami mijania H7 osram cool blue intense 4200 K? Chciałbym zobaczyć lub się od kogoś dowiedzieć jak duża jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...