Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SKÓRZANE POKROWCE


ForzaMaciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem pokrowców i moją uwagę przykuły pokrowce skórzane :) pytanie do was czy miał ktoś styczność z tego typu pokrowcami http://allegro.pl/skorzane-pokrowce-audi-100-a3-a4-b5-b6-b7-a6-c4-c5-i6376032038.html? :)

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu też poszukiwałem pokrowców na siedzenia, i chciałem właśnie skórzane, ale w sklepie powiedziano mi, że pokrowce materiałowe dużo lepiej dopasują się do kształtu fotela. Skórzane tak się nie naciągają i w efekcie mogą miejscami źle leżeć. A ponieważ nie podobają mi się materiałowe pokrowce to zrezygnowałem z zakupu jakichkolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tą drogą. Żadne pokrowce czy to materiałowe czy to skórzane nie będą leżeć idealnie jak na fotach reklamowych. Będą się ściągać i zwijać. Lipa i tyle - nie polecam ale decyzja jest Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałem zapytać przed kupnem :) PS brat w Volvo fh 13 ma skórzane pokrowce lecz one były szyte na miarę bezpośrednio do tego modelu dlatego fajnie to wygląda oraz super leży na fotelach i stąd moje pytanie czy pokrowce za ok 200zł będą w miarę dobrej jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że sam długo się zastanawiałem nad pokrowcami i w końcu kupiłem ale 2 raz tego bym nie zrobił. Za dobre pokrowce zapłacisz tyle co za fotele. Więc jak dla mnie to lepiej fotele wymienić bo można za śmieszne pieniądze czasem wyrwać ewntualnie do tapicerka dac.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupowałem pokrowce na róznych stronach internetowych i różnego gatunku. I prawde mowiąc nie zawiodłem się tylko na jednej: http://www.kegel24.pl/. Dobra jakość, dobre ceny i ładny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wyglądają pokrowce w kubełkowych fotelach, lub pół kubełkowych, bo robi sie taki balon na oparciu. Osobista sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odbiegnę od tematu, ale nie lepiej Ci poszukać dwa fotele w lepszym stanie od Twojego na przód? Bo podejrzewam, że tylko te masz zniszczone i chciałbyś to zamaskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...