Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Preparat do czyszczenia kata bez jego demontażu.


Orleando

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , widziałem różnego rodzaju środki na youtube i chciałbym zastosować jakiś ponieważ nie mam jak zdemontować wydechu a na parkingu pod blokiem nie ma sensu ...Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś w innym aucie testowałem i nic to nie pomaga. Wytnij je w cholere. Prokata i dwa katy pod autem. I bedziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś w innym aucie testowałem i nic to nie pomaga. Wytnij je w cholere. Prokata i dwa katy pod autem. I bedziesz miał spokój.

Ummm to będę musiał poszukać jakiegoś kanału żeby się za to zabrać.Myślałem że uda mi się to ogarnąć bez wiekszej ingerencji.Ponoć głośniej chodzi , a jest to duża różnica jeśli chodzi o hałas w środku ? Jeżdżę z małym dzieckiem i nie chciałbym mieć w środku traktora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super czyli same plusy wywalenia kata :) Dzięki za info teraz nic tylko brać się do roboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super czyli same plusy wywalenia kata :) Dzięki za info teraz nic tylko brać się do roboty !

Same plusy to nie, jest smród straszliwa emisja substancji toksycznych. Ty może nie odczujesz, ale każdy za tobą i obok już tak. Jakie objawy, ze chcesz pruć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie śmierdzi jak zdrowy silnik popierwsze po drugie ty w aucie nie czujesz katalizatory sa dla ekologoów a dla auta sa szkodliwe wyrzucaj. A po 200tys i tak nie spełniają swojej roli. A nie ma 2.5 tdi które nie przekroczyło 200tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przeglądu nie przejdzie bo spaliny nie będą spełniały norm i trzeba będzie założyć od nowa. :kwasny:

Edytowane przez Pawelpk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie śmierdzi jak zdrowy silnik popierwsze po drugie ty w aucie nie czujesz katalizatory sa dla ekologoów a dla auta sa szkodliwe wyrzucaj. A po 200tys i tak nie spełniają swojej roli. A nie ma 2.5 tdi które nie przekroczyło 200tys.

U mnie jest 300 i na pewno spelniają swoją role :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie u mnie sprawdzali i powiedzieli ze jest w normie mieści sie w skali.

Bez katalizatorów auto może nadal spełniać normę zadymienia, natomiast na pewno nie spełnia już żadnej normy spalin, może ewentualnie nigeryjską albo etiopską.

Edytowane przez majkel_majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wam bedzie ekolodzy mnie nie interesuja dlatego nie mam katów bezpieczniej dla silnika i na pewno przy 300tys orginalne katy nie spelniaja norme juz troche tych 2.5 litrówek pozbyłem katów i żaden po 200tys nie był czysty wszystkie zabite tak ze samochód ledwo oddychał.

Edytowane przez lunatic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wam bedzie ekolodzy mnie nie interesuja dlatego nie mam katów bezpieczniej dla silnika i na pewno przy 300tys orginalne katy nie spelniaja norme juz troche tych 2.5 litrówek pozbyłem katów i żaden po 200tys nie był czysty wszystkie zabite tak ze samochód ledwo oddychał.

A jak to mierzysz ze samochod dobrze oddycha???

Czym to kiepskie oddychanie sie objawia ???

Edytowane przez slawinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np zapchany katalizator u jednego znajomego w 2.5 tdi ze 180ps robil 140 po wydlubaniu wracolo okolice 180. a wiekszosc które wydłubałem byly tak zapchane że spręzarka 10barowa miała problem powietrze wydmuchać przez nie wiec nie gadajcie mi że katy sa zdrowe po takich przebiegach. Ale jezdzijcie sobie a pozniej narzekajcie ze turbo cos slabo dmucha itp itd. I inne awarje z tym związane. Katy 2.5 tdi z tego co mi mówił mechanik z aso niemieckiego po 200 tys powinny byc wymieniane na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chciałem zobaczyć jak to u mnie wygląda.

Narazie postanowiłem o wycięcie pierwszego za turbo nad 2 pozostałymi się zastanawiam.

2caae89c43794eee97fc1dc8cda374e7.jpg33e2a1d2a176de9a0ca18fd975aef133.jpga57a03ab29e5abefcd104ea96e8e73ef.jpg960070565643c4fa8e63a7e23a4a305e.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...