Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie włącza się wentylator od klimy


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię o tym pokazanym na rysunkach. U dołu chłodnicy.

To jeszcze zaraz ci podam numer konta i 70% tego co krzyknie mechanik idzie do mnie. Wiedza kosztuje i karmić pseudo fachowców nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie karmisz tylko ja się uczę :)

No właśnie, pewnie ten u dołu chłodnicy może być walnięty, sprawdzę to i za jakiś czas napiszę czy to coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakoś to mechanikowi nagarnę

Chyba jednak karmię.

Mechanik ma być jak lekarz a bardziej jak weterynarz. Dostaje pacjenta i ma pacjenta wyleczyć a nie pytać się jak i co ma zrobić.

To o czym napisałem możesz zrobić sam. Oczywiście kanał bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kompletnie nie znam na mechanice także nawet nie będę nic robił sam.

Jemu chciałem tylko podpowiedzieć o czujniku ale w sumie to on sam mi to powiedział :D


Ja już bez kitu nie ogarniam tego, spotkałem mechanika w sklepie i się pytam o ten wentylator, to mi wmawia, że ten wentylator od klimy włącza się tylko jak klima działa inaczej się nie włączy, sam już nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz soul Geniuszu, u mnie w 1.8 ADR wentylator elektryczny włącza sie tylko gdy klima działa. Całość ma ogarnąć wiskoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat odgrzeje. Niekoniecznie wiskoza ogarnie. U mnie padl wiatrak od klimatyzacji. I jechalem w korku tylko na jednym i nie dawal rady 110 stopni. Nawet na wylaczonej klimie lapal temperature. Teraz mam nowy wiatrak i korek na drodze ten sam i temperatura otoczenia ta sama, temp silnika 90. Najprostszy sposob na spradzenie czy wiatrka padl. Bierzesz wtyczke od wentylatora dwa kable dajesz od akumulator + i - i podpinasz pod wtyczke wiatraka i u mnie nawet nie zajaknal. A teraz nowy zasuwa tak ze auto buczy. I pytanie czy sa tu jakies 2 biegi wiatraka? Jak sprawdzic jakie mam bieg i kiedy sie wlaczaja poszczegolne biegi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...