Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Leszczonka napisał:

Szybko działasz :) masz może dojście jeszcz gdzieś do podłokietnika z czerwona nicią? Szukam tez do zestawu sobie hehe

Ja trafiłem przypadkiem na Allegro . Gościu wystawił z auta testowego kanapę , podłokietnik i gałkę z czerwonymi przeszyciami . Nawet nie nie zastanawiałem bo cena tez była super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill zamówiony . Niestety w PL były dostępne tylko czarne , ale udało się trafić na zagranicznych portalach . Idzie z Anglii . Maska odbiór jutro z ASO

9A0EE7BD-FA06-4FCB-9024-7CD17FA458E1.png

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dominika6c6 napisał:

Ooo grill jak w mojej a6 tyle ze ja mam ramke czarną...?

Ja mam za dużo chromu i musi być taka . Czarna miał bym z polski i to z 400 zł taniej niż ta z UK ?. Widać ze większość modzi na czarna a chromów jest bardzo mało . Generalnie chciałem satynę tak jak jest ori w rs6 c6 i jaka mam obecnie ale takiej to już nigdzie nie znalazłem . 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dzisiaj odebrałem od lakiernika . Zostały do przekodowania przednie lampy , bo wali mi błąd na zegarach od spalonych żarówek i od modułu odpowiedzialnego za skręcanie xenonow . Obecnie są nie skrętne wiec trzeba to wykodowac . Dodatkowo po wyjechaniu od lakiernika któryś czujnik parktronika szaleje i wyłączyło się wszystko . Jutro poszukiwania sprawcy czy to wina któregoś nowego na przodzie czy może zbieg okoliczności i tył się posypał . Zdjęcia cykne jak ogarnę się jutro z lampami . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ogarnięte wszystko już działa tak jak powinno . 
wydaje mi się ze w przed lifcie wyglądał groźniej i lepiej 

małe porównanie 

 

CFFC7660-AC3E-4302-A893-AD2AD8CD5DA5.jpeg

59389308-1D9F-4ACC-8D60-9DB0CFEB53C1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny element układanki z sq5 wleciał do auta . Czyli mamy już cały pakiet zewnętrzny z sq5 . W środku brakuje już tylko czarnej podsufitki . 
 

 

5B6F6BF9-B986-4A30-A0D2-D8629C3C1019.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie....nowy licznik nowy przebieg... czy udało sie dopasować kilometry?...to teraz tylko spalanie musisz dopasować do sq5? i styl jazdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilometry przepisane ze starego . Ale przez pomyłkę 5000 tys więcej niż było . Ale niestety zauważyłem to dopiero podczas powrotu . Ale przy okazji mam podjechać na korektę tak jak powinno być , żeby nikt mi nie powiedział ze auto było kombinowane . 
 

mam również podłączone aktywne wydechy .  Niestety zostałem oszukany i głośniki są popalone lub coś jest z nimi nie tak bo nie grają . Najszczęście tam gdzie robiłem auto była możliwość kupienia wydechów z a6 a7 . Teraz tylko muszę przełożyć głośniki do swoich . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peter22 napisał:

Kolejny element układanki z sq5 wleciał do auta . Czyli mamy już cały pakiet zewnętrzny z sq5 . W środku brakuje już tylko czarnej podsufitki . 
 

 

5B6F6BF9-B986-4A30-A0D2-D8629C3C1019.jpeg

Odłóż więcej do skarbonki i kup alcantare :D kilka fajnych sq5ek widziałem z podsufitka z alcantary robi to robotę przy fajnie zrobionym środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MaciekPL napisał:

Odłóż więcej do skarbonki i kup alcantare :D kilka fajnych sq5ek widziałem z podsufitka z alcantary robi to robotę przy fajnie zrobionym środku.

No dokładnie jak miał bym zmieniać to tylko na alcantare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to masz:thumbup1:

Dla mnie q5 mega praktyczna furka. W pakiecie S dopiero nabiera sensu... podsufitka to tylko alcantara jak już zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 21:11, Awra napisał:

Fajne to masz:thumbup1:

Dla mnie q5 mega praktyczna furka. W pakiecie S dopiero nabiera sensu... podsufitka to tylko alcantara jak już zmieniać.

Dzieki

 

dzisiaj udało się podmienić głośniki w wydechu i gra to naprawdę fajnie . Do wyboru jest 6 dźwięków . Moduł z kufatek , wybór jest możliwy za pomocą przycisku w bagażniku lub manetka od tempomatu. 
nie wiem czy jest sens nagrywać bo i tak nagranie z telefonu nie odzwierciedli tego . 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kto z forum jest w stanie rozkodować mi vin , chodzi o wyposażenie . Będę robił na dniach opinie rzeczoznawcy . Czyli będzie trzeba podać wszystko co było fabrycznie w aucie plus wszystko to co wsadziłem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peter22 napisał:

Panowie , kto z forum jest w stanie rozkodować mi vin , chodzi o wyposażenie . Będę robił na dniach opinie rzeczoznawcy . Czyli będzie trzeba podać wszystko co było fabrycznie w aucie plus wszystko to co wsadziłem . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dev napisał:

 

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ogarnięte , licznik ustawiony na oryginalny stan km , aktywny tempomat uruchomiony ponownie . Jest to urządzenie o bardzo małej tolerancji błędu , przed kalibracją wymieniłem blachę mocującą radar  na nową (stara była wygięta ponieważ pani cofając zahaczyła moje auto i wbiła radar do środka), tak mi doradzili chłopaki z PP Auto Center. Co jest ciekawostką , po kalibracji radar nie działa. Trzeba przejechać kilkanaście km , żeby sam sobie połapał odległości od innych aut - sam wykonał dodatkową kalibrację.  

Obecnie projekt uważam za prawie ukończony . Cały pakiet sq5 został założony na zewnątrz . w środku brakuje tylko czarnej podsufitki , a w grę wchodzi tylko alcantara. Miałem kilka upatrzonych ale niestety były bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania, a niestety nie wyśle się tego kurierem i najlepiej przed zakupem dobrze jest sprawdzić czy nie została pozałamywana. kolejnym problemem jest wymiana zasłonki panoramy, dlatego firmy które maja pojęcie , sprzedają podsufitkę razem z panoramą.  

Myślałem jeszcze o zmianie felg na lato na jakies 21 cali , ale ceny felg w tym rozmiarze to jakiś kosmos. 

Jak się coś z w/w  rzeczy trafi w dobrej cenie to wleci do auta . Na razie nie mam ciśnienia. 

Moc w aucie wystarczająca jak dla mnie . Na D jest już fajnie , ale jak się przełączy na sport to budzi się potwór . ;o) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko , felgi 21 cali z a8 et 35  szerokość 9 cali podejdzie do q5 . Oryginalny rozmiar z 21 w sq5 to Et 33 Na 8,5

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...